Zavrieť

Porady

PRAžENIE ARAšIDOV

AHOJTE JE TU NIEKTO KTO BY MI VEDEL PORADIT AKO SA DAJU PRAžIT ARAšIDY VYLUPANE AJ NEVYLUPANE LEBO SA MI ICH TENTO ROK DOST URODILO
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Monika Kováčová
    V Piešťanoch sa pestujú arašidy???

    To som z toho paf, ale žiaľ, poradiť neviem. Myslela som, že v PN jedine tekvica...

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    prečo čo je na tom zvlaštne ved sa pestuju celkom jednoducho už ich mam 5 rokov to je asi jedine čo sa da dopestovať bez postrekov a sadia sa ako zemiaky
    Monika Kováčová
    no ja to počujem prvykrát, ale to bude tým, že vôbec nemám poľnohospodárske cítenie ....

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    No jednoducho ich šupneš do trúby a dávaš bacha aby nezhoreli a boli tak akurát---to si musíš odskúšať ako dlho to treba pražiť. Dlho nič, nič a zrazu môžu byť na uhlík. Niet nad vlastnú skúsenosť. Príjemné praženie prajem.

    emgeton je offline (nepripojený) emgeton

    emgeton
    ermon Pozri príspevok
    V Piešťanoch sa pestujú arašidy???

    To som z toho paf, ale žiaľ, poradiť neviem. Myslela som, že v PN jedine tekvica...

    http://www.chovatelka.cz/chovatelka/...pestovani.html

    beba13 je offline (nepripojený) beba13

    beba13
    Dakujem emgeton za radu ale pestovanie ovladam z vlastnej skúsenosti ale žial na tej stranke sa nepiše o praženi nič. Jajko50 v trube sa pečie nie praží inak aj ja som rozmýšľala nad pečením no radšej by som skúsila to praženie ale moc vám dakujem

    jajko50 je offline (nepripojený) jajko50

    jajko50
    no tak o tom či sa v rúre, či trúbe dá len piecť a nie pražiť, či vyprážať by sa dalo dlho písať. To ale nebudeme rozvádzať---arašidy z rúry sú fajn. Dá sa aj odkúpiť možno stroj z priažiarne kávy---zisti si tú možnosť, ak máš kvantum tých burákov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.