Zavrieť

Porady

Prenájom parkovacieho státia

Zdravim, Vlastnim v mestskej casti BA-Dubravka vyhradene parkovacie miesto. Otazka znie ci toto parkovacie miesto mozem dat do prenajmu dalsej osobe. Dakujem za odpoved, Marek
ivka70 vlastnis ho alebo ho mas od mestskej casti prenajate?
mmmaster ano presnejsie mam ho prenajate, teda platim iba dan za uzivanie verejneho priestranstva
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Ak by si ai prestudoval zmluvu, prenajimat prenajate mozes len so suhlasom majitela. Ten ti mestska cast neda. A kedze parkovacie miesto sa prenajima na konkretne EČV, ani technicky to nie je mozne, aby na danom mieste parkovalo auto s inym EČV.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    mmmaster dakujem za upresnenie, a pozeral som si zmluvy a o dalsom prenajme som nic nenasiel, preto som sa pytal. takze este raz vdaka
    misoft https://www.dubravka.sk/sk/Potrebuje...arkovanie.html
    Toto parkovacie miesto je pravdepodobne označené EČV vozidla žiadateľa... na zvislej značke i na parkovacom mieste.
    Ak tam bude vozidlo s iným EČV - už je to obsadenie vyhradeného parkovacieho miesta a pokiaľ s tvojim súhlasom - už to môžu považovať za porušenie zmluvy.
    bettylou To je fakt jak u ch.jov na dvore. Tak parkovať nemájú kde, ale takéto caviky robia, potom jasné, že niet kde parkovať. A ak sa chceš oháňať tým, že je to kôli tomu aby sa s miestami nekšeftovalo, tak prvý kšeftár je mesto.
      zbaliť

    Prenájom parkovacieho státia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.