Zavrieť

Porady

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Chcel by som zateplit podkrovie cca 30 cm mineralnej vaty . Aky system UDa CD + krokvovych zavesov mam pouzit ?

    diry je offline (nepripojený) diry

    diry
    Mám v podkroví 22 cm + priečne 6 cm Knauf a cez to reflexný Jutafol Al parozábranu - aký systém zavesenia profili mám použiť. Je to zhruba 115 m2.

    patrikK je offline (nepripojený) patrikK

    patrikK
    Ja som zatepľoval medzi krokvy 15cm a priečne 15cm izolácie.Zvolil
    som krokvové závesy dlžky 17cm(RIGIPS), prychytené priamo na krokvu s nastevením medzery pre 15cm izoláciu.Na krokvový záves som uchytil CD. Veľmi dobrý postup je na : http://www.ostavbe.sk/viewtopic.php?f=26&t=56

    bubak99 je offline (nepripojený) bubak99

    bubak99
    Ja sa chcem opytat . Mne robili teraz sardros ale medzi doskami nechali aj 2 cm medzery ci uz medzi stenou a doskou alebo aj sadro a sadro . Otazka znie ked mi zatmelia spary ci to nebude praskat niektore dosky su priamo nalepene na starej stene aby vyrovnali nerovnosti tym padom nieje lepidlo uplne vsade su tam len ako to oni volali buchty z lepidla dik za odpoved vsetkym

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    Má niekto skúsenosť, alebo ako sa pohybuje cena za m2 sadrokartónu, jedná sa o zníženie stropu v rodinnom dome. Chcem cenu komplet t.j. dodávka materiálu, práca a konečnej úpravy atď...
    Ďakujem.

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    jokova Pozri príspevok
    zalezi od poctu m2.ide o strop rovy hladky?
    Ano, rovný hladký, klasický strop olíčený na bielo...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.