Zavrieť

Porady

cervene a opuchnute oci

Dobry den , ahojte,

chcela by som sa spytat, ci nemate nahodou skusenosti s opuchnutými a cervenými viečkami ... neviete mi poradit co na to? nejake kvapky, masticka...

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Bolo by vhodné zájsť očnému lekárovi . Netreba si dať stanoviť diagnózu na fóre. Je to vaše zdravie a to môže predpovedať všeličo ,aj napríklad nejaké očné ochorenie .

    Môj názor je v prvom rade ísť k lekárovi .

    Kaja24 je offline (nepripojený) Kaja24

    Kaja24
    Ahojte, vidim, že nas je viac s problemovymi ocami .
    Chcem prispiet aj mojim problemom. S ocami som nikdy nemala takmer ziadne problemy, ale v poslednej dobe (cca tyzden) ma neskutocne boleli, najma prave, ale zaujimave, ze len ked som sa odmalovala. Cely den bol pokoj, akonahle som sa odmalovala, zacala som mat pocit, ako by mi niekto nalial kyselinu do oci, svrbenie palenie, nemohla som mat ani oko otvorene Rano po zobudeni prestalo tak intenzivne svrbiet aj boliet, ale mala som ho zlepene (vlastne obe) hnisavymi karpinami, a dost citlive. Tak pod ho k ocnej lekarke, ktora povedala, ze to je zapal (infekcia) a dala mi kvapky Tobradex.
    Kedze pracujem s ludmi, a moja vizaz je dost dolezita, rada by som sa opytala, ci sa mozem pri uzivani tychto kvapiek malovat. Samozrejme vodeodolne licidla. Ci nahodou nema niekto skusenost.
    Dakujem za odpoved a prajem pekny zbytok vecera.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    alergia alebo prievan?
    na alergiu alergodil a na prievan visine červený

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Kaja24 Pozri príspevok
    Ahojte, vidim, že nas je viac s problemovymi ocami .
    Chcem prispiet aj mojim problemom. S ocami som nikdy nemala takmer ziadne problemy, ale v poslednej dobe (cca tyzden) ma neskutocne boleli, najma prave, ale zaujimave, ze len ked som sa odmalovala. Cely den bol pokoj, akonahle som sa odmalovala, zacala som mat pocit, ako by mi niekto nalial kyselinu do oci, svrbenie palenie, nemohla som mat ani oko otvorene Rano po zobudeni prestalo tak intenzivne svrbiet aj boliet, ale mala som ho zlepene (vlastne obe) hnisavymi karpinami, a dost citlive. Tak pod ho k ocnej lekarke, ktora povedala, ze to je zapal (infekcia) a dala mi kvapky Tobradex.
    Kedze pracujem s ludmi, a moja vizaz je dost dolezita, rada by som sa opytala, ci sa mozem pri uzivani tychto kvapiek malovat. Samozrejme vodeodolne licidla. Ci nahodou nema niekto skusenost.
    Dakujem za odpoved a prajem pekny zbytok vecera.

    ... nesmieš toľko času tráviť na porade pred monitorom.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Kaja24 skús si kúpiť iný odličovač, možno ten tvoj je už starý alebo sa do neho nejak dostali baktérie.

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    Kaja24 Pozri príspevok
    Ahojte, vidim, že nas je viac s problemovymi ocami .
    Chcem prispiet aj mojim problemom. S ocami som nikdy nemala takmer ziadne problemy, ale v poslednej dobe (cca tyzden) ma neskutocne boleli, najma prave, ale zaujimave, ze len ked som sa odmalovala. Cely den bol pokoj, akonahle som sa odmalovala, zacala som mat pocit, ako by mi niekto nalial kyselinu do oci, svrbenie palenie, nemohla som mat ani oko otvorene Rano po zobudeni prestalo tak intenzivne svrbiet aj boliet, ale mala som ho zlepene (vlastne obe) hnisavymi karpinami, a dost citlive. Tak pod ho k ocnej lekarke, ktora povedala, ze to je zapal (infekcia) a dala mi kvapky Tobradex.
    Kedze pracujem s ludmi, a moja vizaz je dost dolezita, rada by som sa opytala, ci sa mozem pri uzivani tychto kvapiek malovat. Samozrejme vodeodolne licidla. Ci nahodou nema niekto skusenost.
    Dakujem za odpoved a prajem pekny zbytok vecera.
    Kaja, nemala by si sa malovat, ale viem ze je tazke neist namalovana... ja som sa tiez neprestala, ale obycajnu mascaru som vymenila za taku, co je na citlive oci, hoci po liecbe som sa vratila k tej mojej beznej... a ako tu uz nadomnou napisali, skus ten odlicovac zmenit.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.