Zavrieť

Porady

MRP - výsledok hospodárenia

ahojte..neviete mi niekto poradit, ako nastavit, aby mi VH nehadzalo na 431 ale na 431001?
pretoze ked to chcem preuctovat bez analytiky mi to nedovoli a s analytikou sa to zasa nevyparuje.
dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Antonia1 je offline (nepripojený) Antonia1

    Antonia1
    Kviksilka Pozri príspevok
    ahojte..neviete mi niekto poradit, ako nastavit, aby mi VH nehadzalo na 431 ale na 431001?
    pretoze ked to chcem preuctovat bez analytiky mi to nedovoli a s analytikou sa to zasa nevyparuje.
    dakujem
    pri ročnom prevode si nezadala analytiku účtu 431. Oprav cez- Funkcie- počiatočné hodnoty a na učte 431 vymaž a nahoď na 431001. Ale analytiku musíš mať aj v účtovnej osnove.
    Prosím, Vás som s toho zmätená. Ak je účtovná strata treba to aj zaúčtovať interným dokladom MD431 D701 alebo to nemusím a program mi to urobí sám. Lebo účtovníčka minulý rok to neúčtovala cez interný doklad a teraz ked si dám výstup aby mi to ukázo účet 431 tak tam nieje nič zaúčtované len protiúčet a suma straty. Robím to prvý raz. Tak ak bude niekto ochotný a doručký tak mi pomôžte. Ďakujem.

    MRP - výsledok hospodárenia

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.