Zavrieť

Porady

Poznáte nejaký dobrý program na navrhovanie kuchynských liniek?

Ahojte poraďáci mám firmičku na výrobu nábytku a chceli by sme zakúpiť program, aby sme mohli navrhovať zákazníkom skrine a kuchynské linky.
Nevedelli by ste poradiť ? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft A načo by gúglila. Veď to "ťažká" práca. Radšej si to nechá vyhľadať inými.....
    Alebo: žeby IQ jej padlo dole?
    marjankaj Veď vám robí iba dobre. Keby googlila, tak by ste boli bez práce.
    misoft Ako kto, ako kto....
    Tu ani nejde o to, že MY gúglime. Ide o to, že vychcánkovia si zvykli, že MY to ZA NICH vygúglime....
    Kabaka123 tak tak tak
    zizaka áno googlila len som chcela vedieť skôr od tých, ktorí by mi aj poradili, že ktorý je lepší ale medzi tým už som objednala i kúpila program
    Nechcela som nikoho uraziť otázkou, som nevedela, že niekoho tým vyvediem z miery, vyhádzam z názvu tejto stránky PORADA, teda raďme si a nie ... za to že sa niekto niečoho opýta... Nikto Vám nekázal reagovať, a súhlasím s marjankaj ,
    marjankaj Šak sú za to dobre platení. Vatikánskou tvrdou menou
    marjankaj Len tak na okraj. Ako majú vedieť, čo je to podľa teba "dobrý program"? Z tvojej otázky sa dá všeličo vydedukovať, ale to podstatné ťažko.
    A keďže každý tu môže napísať hocijakú otázku(aj blbú), tak nikomu nemáš právo zakazovať aby adekvátne aj odpovedal.
    Kabaka123 presne tak
      zbaliť

    Poznáte nejaký dobrý program na navrhovanie kuchynských liniek?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.