Zavrieť

Porady

neaktivovaná karta

ahoj, mohli by ste mi poradit? minulý mesiac som sa zamestnala a vytvorila osobný účet v sporitelni, včera som šla skontrolovat do bankomatu či nemám výplatu a písalo mi že karta je neaktivovaná, neviete prečo??,, do pobočky sa mi dnes nedá ist. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

    Lubaba
    mataklinec Pozri príspevok
    a môžeš mi povedat ako? Ved s kartou mi neprišli žiadne informácie o jej aktivovaní, len o tri dni mi prišiel PIN
    Ja mám skúsenosť že karta ti nepríde len samotná vložená v obálke, býva trošku prilepená na doprovodnom liste, a tam býva napísané že ti posielajú kartu a že aj ako ju máš aktivovať, a že ju máš hlavne podpísať, skús to pohľadať ešte a ak to nemáš, pozri si zmluvu o založení účtu.

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    lenkak, Mária27, Danielle369, arizona, terezamaria, Anja111
    6

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    mataklinec Pozri príspevok
    ahoj, mohli by ste mi poradit? minulý mesiac som sa zamestnala a vytvorila osobný účet v sporitelni, včera som šla skontrolovat do bankomatu či nemám výplatu a písalo mi že karta je neaktivovaná, neviete prečo??,, do pobočky sa mi dnes nedá ist. Dakujem
    Karta sa vačšinou posiela neaktívna, kvoli možnému zneužitiu a treba si ju aktivovať, najčastejšie cez telefon alebo cez net...

    mataklinec je offline (nepripojený) mataklinec

    mataklinec
    a môžeš mi povedat ako? Ved s kartou mi neprišli žiadne informácie o jej aktivovaní, len o tri dni mi prišiel PIN

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    mataklinec Pozri príspevok
    a môžeš mi povedat ako? Ved s kartou mi neprišli žiadne informácie o jej aktivovaní, len o tri dni mi prišiel PIN
    zavolaj na ich infolinku 0850 111 888 a vybavíš to...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    mataklinec Pozri príspevok
    nevieš či je to bezplatné číslo? písala som im aj mail, ale zatial neodpísali
    nieje to bezplatné číslo-tarifa je tam ako na pevnú linku- na mail sa nespoliehaj, na maily sa moc nereaguje...

    MatoB je offline (nepripojený) MatoB

    Dodnes nevyriešená záhada... ...viac MatoB
    Ze dobréé ja mam v SLSP uz pomali rok firemny ucet a az teraz som sa dozvedel v tomto prispevku ze kartu je potrebne najprv aktivovat - zial v SLSP ucet pouzivam malo a kartu vobec nevedel som totizto ze nebudem kartu potrebovat. hmmm

    58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

    58vlasta
    MatoB Pozri príspevok
    Ze dobréé ja mam v SLSP uz pomali rok firemny ucet a az teraz som sa dozvedel v tomto prispevku ze kartu je potrebne najprv aktivovat - zial v SLSP ucet pouzivam malo a kartu vobec nevedel som totizto ze nebudem kartu potrebovat. hmmm
    Náhodou, v SLSP mám tiež účet už roky rokúce a vlani som dala synovi kartu, aby mi urobil nákup a zaplatil kartou a samozrejme trikrát zadal zlý PIN. Tak som písala e-mail na info@slsp, dala som všetky údaje, č.t. Volali mi na druhý deň a hneď mi kartu cez telefón odblokovali...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.