Zavrieť

Porady

detské zúbky,kazy

Prosím o radu čo zaberá na detské zúbky, účinný boj proti kazom. umývame,drhneme a zasa drhneme a aj tak sa nám začínajú kaziť. pomóc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dicktracy je offline (nepripojený) dicktracy

    dicktracy
    ahoj, nechcem ta velmi odradit od cistenia zubkov, naopak, ale genetika ma na to velky vplyv. t.z. ak si ty alebo manzel mali problemy s chrupom je velmi pravdepodobne, ze ich budu mat aj vase deti a naopak. napr. ja som mal dost pokazene zuby naoriek umyvaniu a manzelka to flakala a ma ich uplne v poriadku - 2 kazy za 24 rokov. nas maly ma jeden a pol roka a dufam ze chrup bude mat po mamke, zatial to vyzera celkom dobre. tak len dalej umyvajte urcite to pomaha. (navstevy u zubara vam vobec nezavidim - viem co hovorim) tak vela zdaru a zdravia

    nela88 je offline (nepripojený) nela88

    nela88
    Stoličky sa dajú zaliať dákym tvrdnúcim gelom. Mojím dcéram to pomohlo.A raz za týždeň použite doma gel Elmex. Tiež dobré. Ahoj ,držím palec. Málo detí totiž miluje zubárov

    KIKA28 je offline (nepripojený) KIKA28

    KIKA28
    Veď práveže ja nemám ani jeden kaz a to mám 28 rokov,mne trhali len zuby múdrosti. manžel je pravda že má pokazené skoro všetky. ale chcem jej pomôcť. ja som nemala nikdy problémy a u zubára som sedela len na odstránenie povlaku a zubného kameňa. ten gél elmex som už kúpila tak budeme vidieť. no a čaje už nesladím. ani sladkosti neje od mala,nemá to veľmi rada tak mi je jej ľúto lebo ja mám ústa zdravé a moje dieťa nie.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.