Zavrieť

Porady

Registračná pokladňa EURO-100

Dobrý deň! Potrebovala by som poradiť, či náhodou niekto nevie o predajni na pokladnicu EURO - 100 v NITRE.

Ďakujem pekne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    V Nitre nepoznám, ale v Košiciach viem o takej predajní. Ak máš záujem ohlas sa. Pošlu aj na dobierku bez poplatkov.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    MajaV Pozri príspevok
    V Nitre firma Amigo.
    Lebo priateľ mal na nich kontakt a nevie ho nájsť. Má katalóg od fy ELCOM, ale poskytla mu ho predajna v NR. Takže amigo?

    sisiler je offline (nepripojený) sisiler

    sisiler
    NA STAREJ CHRENOVEJ AKO JE FUDBALOVY STADION OPROTI NEMU V ULICKE JE ELVA SERVIS TAM PREDAVAJU POKLADNE

    mak je offline (nepripojený) mak

    učtovník mak
    Dobrý deň - viem ti v tvojej požiadavke poradiť - je to tel. 0911870117, je to fi, kde ti vedia poradiť ohľadom kúpy reg. pokladne a možno aj cenovo vyhodnejšiu ako je reg. pokladňa EURO-100

    Vyskušaj za to nič nedáš ...

    Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

    Danielle369
    ináč je fantastická táto pokladňa,teraz som ju programovala pre kamaráta a je ozaj super

    Anina04 je offline (nepripojený) Anina04

    Anina04
    vlastnim takúto pokladňu. Mala som živnosť a používala som ju cca 2 roky ináč je v bezvadnom stave. ak máš záujem,vieme sa dohodnúť.

    janka81261 je offline (nepripojený) janka81261

    janka81261
    Je ta pokladňa ešte stále v ponuke? a za akú cenu by bola. ďakujem.
    Janka
    Anina04 Pozri príspevok
    vlastnim takúto pokladňu. Mala som živnosť a používala som ju cca 2 roky ináč je v bezvadnom stave. ak máš záujem,vieme sa dohodnúť.

    Registračná pokladňa EURO-100

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.