Zavrieť

Porady

SZČO - úhrada poistného za 12/2008 v decembri 2008

Dobrý deň prajem,

keďže veľmi v JÚ "nerobím" a obrátil sa na mňa môj sused SZČO s nasledovným...

V banke mal zadaný trvalý príkaz na úhradu poistného do ZP a SP vždy 5-eho v mesiaci a teda za mesiac december 2008 mala ísť platba 5.1.2009 v €, ale banka realizovala úhradu ešte v 12/2008 a tak má teraz namiesto 12-ich platieb (12/2007 + 1 až 11/2008) platieb 13 a nevie, či to poistné uhradené v decembri, ktoré bolo splatné v januári je VOZD alebo VNZD. Ja som mu svoj názor povedala, tak ma aj trošku zaujíma či bol správny


Ďakujem krásne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    Jelena Pozri príspevok
    Dobrý deň prajem,

    keďže veľmi v JÚ "nerobím" a obrátil sa na mňa môj sused SZČO s nasledovným...

    V banke mal zadaný trvalý príkaz na úhradu poistného do ZP a SP vždy 5-eho v mesiaci a teda za mesiac december 2008 mala ísť platba 5.1.2009 v €, ale banka realizovala úhradu ešte v 12/2008 a tak má teraz namiesto 12-ich platieb (12/2007 + 1 až 11/2008) platieb 13 a nevie, či to poistné uhradené v decembri, ktoré bolo splatné v januári je VOZD alebo VNZD. Ja som mu svoj názor povedala, tak ma aj trošku zaujíma či bol správny


    Ďakujem krásne.
    VOZD
    Naposledy upravil Pepa : 06.01.09 at 11:02

    Jelena je offline (nepripojený) Jelena

    Jelena
    Ja som mu hovorila, že výpis nepustí, ale keď on to chcel stále preúčtovávať "nejako" do januára 2009

    Vďaka za pomoc
    Monika Kováčová
    osobne som každého požiadala, aby úhrady za poistné 12/2008 realizoval v 12/2008...

    SZČO - úhrada poistného za 12/2008 v decembri 2008

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.