Zavrieť

Porady

Blahoželanie "alušik" a Jakubkovi




Dnes je pre našu milú Alenku "alušik" šťastný deň.
O 16:10 sa jej narodil zdravý,krásny synček Jakubko,
Jeho miery sú : 3680 g a 51 cm.





Preto milá Alenka,dovoľ mi,aby som Tebe a aj Tvojmu synčekovi popriala veľa šťastia , veľa lásky a hlavne veľa ,veľa zdravia. Nech Ti maličký rastie do krásy a nech máš z neho celý život iba radosť.
To Ti prajem z celého srdca. Posielam pusu Vám obom.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Milý Jakubko,
    za všetky tety a ujov na tejto stránke Ti želám tých najlepších rodičov na svete, aby si nikdy nepočul od nich, - nemám čas, aby si stále cítil ich obrovskú lásku, ktorá je najkrajšia na svete, nemá obmedzenia pre čas, lebo mamy ľúbia na celý život.
    Želám Ti zdravie, je najdôležitejšie v živote a je prvým chodníčkom na cestu šťastia.
    1 novorodenec.jpg  

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    Zatiaľ iba sprostredkované "Ďakujem" od Alenky a jej synčeka Jakubka,ktorí sú už z nemocnice šťastní doma . Hneď ako bude mať prístup na internet, sama sa ozve.

    alušik je offline (nepripojený) alušik

    alušik
    Milí moji Poraďáci,
    konečne som sa sem po dlhej dobe dostala. Preto by som sa Vám všetkým chcela dodatočne sama veľmi srdečne poďakovať. Je milé zistiť, že si na Vás ľudia spomenú, aj keď už nepatrím k pravidelným návštevníkom stránky. Pre tých zvedavších - a hlavne pre dievčatá z klubu CCCC, prikladám aspoň jednu fotku malého Jakubka - ešte z pôrodnice.
    Naposledy upravil alušik : 09.11.07 at 14:35

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    Alenka veľmi krásne bábätko ...nádherné ...želám Vám obom veľa zdravíčka

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    alušik Pozri príspevok
    Ďakujeme veľmi pekne. Hlavne to zdravíčko budeme potrebovať...
    Bude,bude ,veď Vám ho tóóóóóóľkí želáme.

    Malý je strašne zlatý. Ďakujeme za foto.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Alenka, je úžasný! Tak takýto pohľad musí spríjemniť deň každej mamine.
    Želám Ti radosť z neho po celý život, nech Ti rastie pre zdravie a pre krásu,
    múdrosť určite prebral už počas čakacej doby na Porade...
    A ešte Ti želám to, po čom túži každá mamina, jeho láska a vďaka, aby bola na minci života rubom, hlavou je Tvoja láska k nemu.

    Blahoželanie "alušik" a Jakubkovi

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.