Zavrieť

Porady

co s poterom!!!!!!!

firma mi robila poter na chalupe ...a cez zimu sa mi dviha,,,,,asi nedali pod poter lepenku....je to asi od vlhkosti...vie niekto poradit co mam robit .....co teraz stym ,,,,dakujem
Naposledy upravil moj-macik13 : 03.04.11 at 19:09
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    moj-macik13 Pozri príspevok
    firma mi robila poter na chalupe ...a cez zimu sa mi dviha,,,,,asi nedali pod poter lepenku....je to asi od vlhkosti...vie niekto poradit co mam robit .....co teraz stym ,,,,dakujem
    Tak asi len vybúrať , urobiť izolaciu a nový poter

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Mohlo tam byť viacero iných príčin ,ale od vlhkosti sa poter nadvíha ,to by bol prvý na svete.Najpravdepodobnejšia a najčastejšia príčina je príliš riedka zmes v kombinácii s rýchlym vysušením.

    moj-macik13 je offline (nepripojený) moj-macik13

    moj-macik13
    co teraz stym ....ak by som ho natrel tekutov lepenkov pomohlo by to ..propadne ako to odstranit

    moj-macik13 je offline (nepripojený) moj-macik13

    moj-macik13
    je to starsi dom od 2cm as po 10cm aspon tak mi bolo povedane.. v zime je vyssie a v lete je klesnuty.....
    Naposledy upravil moj-macik13 : 04.04.11 at 05:54

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Potom sa ani nieje čo čudovať ,že je to pokrútené.Tak ako som písal.Dutiny vyplniť.Prevrtať (pozor na poškodenie hydroizolácie),dutý priestor vyplniť montážnou penou ,dvihnuté miesta obrúsiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.