Zavrieť

Porady

Pripomienka?

V poslednej dobe keď navštívim poradu a pozriem posledných 20 pridaných príspevkov, nie sú tam všetky. Občas(často) sa stane, že nejaký chýba. Je to tým, že užívatelia majú zaškrtnutú anonymitu alebo mám niečo s prehliadačom?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    nezaznamenal som nič podobné
    posledných 20 je posledných 20
    Ako si prišiel na to, že niektorý chýba? porovnával si to s "najnovšími príspevkami" v menu na lište?

    ZuzanaA je offline (nepripojený) ZuzanaA

    ZuzanaA
    Aj mne sa hocikedy stane, že napr. pozerám najnovších 20 príspevkov, vidím tam že napr. k jednej téme je 10 odpovedí, posledná moja, ale keď tam vojdem, za mojou sú napr. ešte ďalšie dve. Stáva sa to často a aj keď si dám "aktualizuj". Takže nejaký škriatok tam určite bude. Alebo ukazuje iný počet odpovedí aký je v skutočnosti.

    M3G je offline (nepripojený) M3G

    M3G
    Zdravím Richard

    stáva sa to často, ako hovorí Zuzana a všimol som si to tak, že ráno cez víkend som pridal tému, večer som prišiel znova a videl som iba zopár pridaných tém, na moju neodpovedal podľa posledných 20 nikto(a boli tam aj témy z predchádzajúceho dňa, takže sa nemohlo stať, že by boli na konci za 20 posledných), ale nadtým som videl svoju tému a keď som na tú tému ťukol, zistil som, že bola aktualizovaná už 3x, dole to však nebolo zobrazené.
    Neviem, kde je chyba, možno je chyba v tom, že sa nikdy neodhlásim a iba vypnem explorer, t.j. po načítaní síce stránku načíta, niečo aktualizuje a posledných 20 načíta z cache?! Fakt nevim.

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Zuzana, to že tam ukazuje iný počet odpovedí ako v skutočnosti, to je niečo iné ako píše M3G. Ak dobre chápem, on píše, že existuje nový príspevok, ktorý hoci je nový, nie je medzi 20timi najnovšími.
    Ty však píšeš, že nesedí množstvo príspevkov k danej téme, podľa toho čo je vypísané v tabuľke posledných dvadsiatich príspevkov....
    To množstvo je OK, tak to má byť, pretože počítadlá sa aktualizujú v časových intervaloch, napríklad aj počet videní nie je úplne aktuálny... sú tam časové posuny, aby nebola databáza zbytočne zaťažovaná a teda spomaľovaná...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.