Zavrieť

Porady

Cestovanie lietadlom u tehotnej zeny

Aky mate nazor na let u tehotnej zeny? Chceli by sme ist na dovolenku k moru ale bojime sa nasledkov z letu a aj z pobytu pri mori kvoli tehotenstvu manzelky. Chceli by sme ist niekdedy v maji alebo v juni, to uz bude 4-5 mesiaci. Vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Vies, myslim ze tuto otazku bude najlepsie vediet zodpovedat jej gynekolog. Ten vie posudit nakolko by v tom danom stadiu tehotentsva, bola u tvojej mazelky s jej zdravotnym stavom ktory on najlepsie pozna, cesta rizikova.

    V kazdom pripade sa informujte v cestovnej kancelarii ci nemaju nejake regulacie pri tehotenstve klientky.

    Informujte sa aj u leteckej spolocnosti ake maju pravidla pre tehotne. Napr. Ryanair pozaduje po 28.tyzdni potvrdenie od lekara, vid. http://www.ryanair.com/sk/questions/...ectant-mothers

    A osobne by som nesiel do krajin kde v tom case bude prilis teplo, resp. hygiena a zdravotna starostlivost su pochybne, kde je zname riziko infekcii a podobne Good luck

    katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

    som len človek katarina.j
    Ja som tiež chodila lietadlom az do 32tyzdna v pohode, samozrejme som sa poradila s gynekologom, ale najhorsi je prvy trimester-kedy turbulencie v lietadle nerobia dobre ani mamine ani babatku v brusku, ale od 4.mes. je to v pohode. ak nema žena žiadne gynek.problemy a nema rizikove tehotenstvo, tak nevidim ziadny problem, prečo neletiet.Ak sa vasa dovolenka tyka blizkych krajin, nevidim dôvod prečo sa obavat, ak ide o dovolenku v krajinach, kde su potrebne uz aj nejake očkovania, tak to odporucam poradit sa s lekarom/nakolko nebolo uvedene kam k moru-je to široky pojem/.

    jenny5 je offline (nepripojený) jenny5

    jenny5
    Je to naozaj individuálne a tiež by som doporučila konzultovať s gynekológom, ktorý najlepšie pozná konkrétny zdravotný stav budúcej mamičky.

    lulu74 je offline (nepripojený) lulu74

    lulu74
    moja kamarátka letela lietadlom keď bola v druhom mesiaci a potratila.. takže toľko ja len viem na túto tému..

    Cestovanie lietadlom u tehotnej zeny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.