Zavrieť

Porady

Mormogonatropný hypogonadizmus

Prosím Vás o objasnenie tejto diagnózy, ktorú diagnostikovali môjmu kamarátovi z rakúska. Jeho manželka ma o to požiadala, lebo on nechce o tom s nikým hovoriť ani s ňou. Ona sa veľmi trápi, nevie čo sa deje, len v poslednom čase badá (čo som aj ja videl a bol svedkom zmeny) lebo niekedy je veľmi zmenený, akoby depresívny z toho všetkého a potom je despota, nadáva ich dieťaťu ju častuje vulgárnými nadávkami. Annamarí si myslí, že je to následok tejto Dgn a zisťuje, že odvtedy, čo mu toto zistili sa z neho stáva (čo doteraz nebol) psychický tyran. Dokonca ich obe ak sa hneď neria
dia podľa jeho želaní a príkazov ich vyhadzuje z domu. Jej a ich dcéry mi je veľmi ľuto,jeho ako dobrému kámoša si vážim a obávam sa o jeho duševné zdravie. Ani mne-starému kámmošovi sa o tom nemieni ani zdôveriť hneď je na vetvách, tak preto chcem aj ja vedieť, či tá choroba može byť príčinou zmien jeho nálad.
Otázkou je : čo to znamená-tá dgn?, aké sú sprievodné znaky a poruchy?, môže dôjsť zlepšeniu stavu, alebo čo sa dá očakávať?.
Teraz berie injekcie "SUSTANON" - aké sú sprievodné znaky, indikácie poprípade negatíva. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mormogonatropný hypogonadizmus

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.