Zavrieť

Porady

Zneprijemnovanie zivota exmanzelom

Dobry vecer,chcela by som poradit.Moj exmanzel ma chodi sledovat pred dom,kde prave teraz byvam.Vesia mi na zabradlie nocnik a ked sa dohodneme na nejakom case ked si mame nieco predat ,tak tam pride o niekolko hodin skor a vyhraza sa, ze ak mi to neodovzda teraz,ked si on zmysli tak az vtedy, ked on bude chciet.co mam robit.dakujem za kazdu radu.

Volat policiu, aby agresor odstranil cudzi predmet z vasho pozemku?
1.10.2015, 8:22 samkolucka
Dobry den,prosila by som sa o radu.Moj exmanzel mi na cudzi pozemok (miesto mojho prechodneho bydliska) doniesol predmet(zavesil mi na nas terajsi dom nocnik) a niekolkokrat som ho poprosila aby danny predmet odstranil,zial uplna ignoracia.Mozem poziadat policiu aby ho vyzvala k odstraneniu predmetu.Dakujem za kazdu radu a odpoved.
Uz mam toho dost,ked Vam niekto robi zo zivota peklo.
Dakujem
Naposledy upravil ivka70 : 01.10.15 at 05:27
ivka70 Temy som ti spojila, nezakladaj stale dokola to iste len s inym nazvom. Prestuduj si http://www.porada.sk/etiketa-porady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Cim viac budes okolo toho robit rozruch, tym viac bude ex na koni.
    Jednoducho nocnik odstran, vyhod a tvar sa, ze sa nic nestalo.

    To, ze ta nedokaze rozhodit svojimi aktivitami, ho vytoci najviac.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    samkolucka On je stale na koni,nakolko vie ze nic neurobim a iba sklopim usi,robim presne to co on si diktuje.Mozno by konecne sklopil usi aj on a pochopil by ze takymto pristupom skodi len sebe a nam zneprijemnuje zivot.
    ivka70 Tak nerob to, co si nadiktuje, ignoruj ho.
    misoft No práve! Teraz je na koni, lebo robíš to, čo on očakáva... Takže - kašli na jeho provokácie, možno raz pochopí, že nebudeš tancovať tak, ako on píska.....
    kopretinka to ti je tak zaťažko ten nočník chytiť a vyhodiť? a tváriť sa,že sa nič nestalo? to si vážne myslíš,že polícia bude riešiť nočník???? veď by nič in nerobili,iba riešili hovadiny medzi exmanželmi,susedmi a inými .....
    misoft Ale to by sa dalo i proti nemu využiť. Len nejakým spôsobom mu oznámiť, že až taký drahý nočník nemusel....veď si len škodu narobil.
    Alebo sa ho nejako spýtať, či mu nebude pri posteli chýbať....
    lacotinka alebo zvesiť tu
    a zavesiť ho jemu
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    Nočnik by som nechala.....maxi ignor....by som robila...ked este nieco zavesi aj to.....
    Ferdosondo Možno jej chcel dať takto najavo, že sa už nepocikáva.
    lujza.j Jaj ze uz je veliky chlapcisko?!kreativny je...alebo chodi casto a treba mu kupit prostenal...aby nemusel mat cikacik pri postely

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Hm...tam je teda fest veľa vystávajúcich otázok.
    Info v otázke nie je komplet.

    Dom je čí ?...je rodičovský ? je v prenájme ? si v dome ako podnájomník ?
    -----------------------------
    samkolucka (01.10.15 08:52) On je stale na koni,nakolko vie ze nic neurobim a iba sklopim usi,robim presne to co on si diktuje.Mozno by konecne sklopil usi aj on a pochopil by ze takymto pristupom skodi len sebe a nam zneprijemnuje zivot.
    Čo si vlastne odovzdávate ?...mám silný dojem, že sa jedná o dieťa.
    -------------------------------

    Ak sa jedná o dieťa (a veru sa aj jedná), tak predsa oslov dané inštitúcie a razom bude po probléme.
    Ten nočník je potom to najmenšie, ktorý by ex musel riešiť.
    buchač Komentár, nie odpoveď (1)...?

    Posledný odstavec je potom čo ?
    Kaleráb ???

    Zneprijemnovanie zivota exmanzelom

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.