Zavrieť

Porady

Klobučiky

Ahoj, uz hodinu hladam nejake navody na internete a nic. Syn ma v skolke v piatok prehliadku klobukov. Minuly rok sme boli v meste ked tam bol den remesiel a jeden pan tam vyrabal pre deticky rozne veci z papiera. A mal na hlave urobeny nadherny klobuk tusim z kartonu a vyzdobeny papierom. Chcela by som nejaky navod, na internete som nasla len nejaku knihu Sikovne ruky, kde boli spomenute aj klubuky z kartonu (neviem ci ide presne o to), ale zial ju v mojej blizkosti nemali. Neviete niekto o nejakom navode na internete. Neviem, ci neviem hladat alebo naozaj nic take nikde nie je.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nika.sum Pozri príspevok
    Ahoj, uz hodinu hladam nejake navody na internete a nic. Syn ma v skolke v piatok prehliadku klobukov. Minuly rok sme boli v meste ked tam bol den remesiel a jeden pan tam vyrabal pre deticky rozne veci z papiera. A mal na hlave urobeny nadherny klobuk tusim z kartonu a vyzdobeny papierom. Chcela by som nejaky navod, na internete som nasla len nejaku knihu Sikovne ruky, kde boli spomenute aj klubuky z kartonu (neviem ci ide presne o to), ale zial ju v mojej blizkosti nemali. Neviete niekto o nejakom navode na internete. Neviem, ci neviem hladat alebo naozaj nic take nikde nie je.
    skús si "vygúgliť" pletenie z papiera, ale neviem či je to čo hľadáš? viem, že touto formou sa pliesť, ako z prútia

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    Ste zlatí, ale zial toto nie je ono. Ale velmi dakujem za pomoc. Asi budem musiet pockat na dalsi den remesiel a ked tam toho pana uvidim, vypytat nejaku vizitku. Naozaj to bolo nieco uzasne co dokazal vykuzlit z papiera, len s pomocou nozniciek a asi troska lepidla.

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    lujza.j Pozri príspevok
    skús si "vygúgliť" pletenie z papiera, ale neviem či je to čo hľadáš? viem, že touto formou sa pliesť, ako z prútia
    Tak toto som objavila, je to dost zaujimave, laka ma to vyskusat, ale bojim sa, ze ked sa do toho pustim, nebudem nic ine stihat. Krasne veci vedia tie kocky porobit.

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nika.sum Pozri príspevok
    Tak toto som objavila, je to dost zaujimave, laka ma to vyskusat, ale bojim sa, ze ked sa do toho pustim, nebudem nic ine stihat. Krasne veci vedia tie kocky porobit.
    tiež na to dlho "poškulujem" vždy potešia veci vlastnoručne vyrobené a ešte keď sa dajú používať, tak to je super

    nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

    nika.sum
    No normalne som sa nadchla, nasla som na jednej stranke super navod ako na to a je tam aj klobucik, myslim, ze to by som mohla zvladnut. Neviem ci to stihnem do piatku, ale pokusim sa a ak sa mi to nahodou podari prilem sem foto. No je to dost malo casu, ale mozno risknem, rodinka bude musiet vydrzat na rychlych jedlach :-).

    http://www.rucnivyrobky.eu/nafocenep...dnokulate.html

    Mam tu kopec papiera na skartovanie, to by som mohla v buducnosti uzitocne vyuzit....to ma tesi

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    nika.sum Pozri príspevok
    No normalne som sa nadchla, nasla som na jednej stranke super navod ako na to a je tam aj klobucik, myslim, ze to by som mohla zvladnut. Neviem ci to stihnem do piatku, ale pokusim sa a ak sa mi to nahodou podari prilem sem foto. No je to dost malo casu, ale mozno risknem, rodinka bude musiet vydrzat na rychlych jedlach :-).

    http://www.rucnivyrobky.eu/nafocenep...dnokulate.html

    Mam tu kopec papiera na skartovanie, to by som mohla v buducnosti uzitocne vyuzit....to ma tesi
    tak želám "šikovné pršteky" a teším sa na foto

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.