Zavrieť

Porady

zvýšenie tarif.platu

Prosím o radu: k 16.6.2009 som vykonala náhradu I.kvalifikač. skúšky.Zvýšenie tarif. platu mi prináleží od 16.6.2009 / vlastne alikvotná časť za 2 týždne / alebo od 1.7.2009? Dakujem za fundovanú odpoveď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    saki10 Pozri príspevok
    Prosím o radu: k 16.6.2009 som vykonala náhradu I.kvalifikač. skúšky.Zvýšenie tarif. platu mi prináleží od 16.6.2009 / vlastne alikvotná časť za 2 týždne / alebo od 1.7.2009? Dakujem za fundovanú odpoveď.
    Tiež ma zaujíma odpoveď - posúvam.

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    saki10 Pozri príspevok
    Prosím o radu: k 16.6.2009 som vykonala náhradu I.kvalifikač. skúšky.Zvýšenie tarif. platu mi prináleží od 16.6.2009 / vlastne alikvotná časť za 2 týždne áno / alebo od 1.7.2009? Dakujem za fundovanú odpoveď.

    Odpoveď v texte

    polka je offline (nepripojený) polka

    polka
    saki10 Pozri príspevok
    Prosím o radu: k 16.6.2009 som vykonala náhradu I.kvalifikač. skúšky.Zvýšenie tarif. platu mi prináleží od 16.6.2009 / vlastne alikvotná časť za 2 týždne / alebo od 1.7.2009? Dakujem za fundovanú odpoveď.
    Zvýšenie tarifného platu prináleží od nasledujúceho dňa po vykonaní 1. kvalifikačnej skúšky alebo jej náhrady, t.j. v danom prípade od 17.6.2009.

    saki10 je offline (nepripojený) saki10

    saki10
    Je mozne ,ze riaditel vydá vnutornu smernicu, ze zvysenie tarif. platu mi prinalezi len od nasledujuceho mesiaca /alikvotnu ciastku v danom mesiaci proste touto smernicou zrusil,vraj kriza/

    mimaBe je offline (nepripojený) mimaBe

    mimaBe
    plati to aj pre II.kval.skusku? Je to narokovatelna zlozka "po zvyseni kvalifikacie"? alebo zalezi od riaditela ako ju oceni?

    saki10 je offline (nepripojený) saki10

    saki10
    pre mimaBe:
    ja viem tak,ze zvysenie platu pre II.kval.skusku je nenarokovatelna zloka a riaditel ju MOZE/NEMUSI zohladnit v osobnom priplatku.....to znamena,nas riaditel,nas pan kral.....

    zvýšenie tarif.platu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.