Zavrieť

Porady

Laserová vodováha...

Ahojte...

Chcem Vás poprosiť o nejaké info ohľadom laserovej vodováhy.

Aké s ňou máte skúsenosti, príp. nejaký konkrétny model, ktorý by ste doporučili na stavbu

" Presnosť výsadou "
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Neviem na čo chcete laserovú vodováhu? Sú to pomerne kazivé veci .Majú nízku nárazuvzdornosť.Čo je prvé kritérium na stavbe.Tie lacnejšie sú aj pomerne nepresné.Ale všetko záleží od toho čo s tým chcete merať.

    rkantor je offline (nepripojený) rkantor

    rkantor
    Super vec!!! ja mam bosch taku zelenu robí laserový kríž a stála nejaké tri tisícky. Ako som povedal super vec robím s ňou všetko a veľmi dobre vidieť lúč a somoniveluje. Nekupuj tie lacnejšie -ten lúč tam potom vôbec nevidno. V predajni si to vyskúšaj a sam uvidíš rozdiel. Využil som to na všetkokná, výšky podláh, sadrokarton, obklady.
    Našiel som link na podobnú ako mam ja neviem jej čislo:
    w.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-5028474)-laser-krizovy-bosch-pcl-10-set-stativ.html
    Chcel som ušetriť tak som kupil bez statívu lebo som mal statív ale som olutoval lebo stativ bol z lejzrovej vodovahy z lidlu a tá je na.... hneď sa polámal. Cauko

    vturansky je offline (nepripojený) vturansky

    vturansky
    rkantor Pozri príspevok
    Super vec!!! ja mam bosch taku zelenu robí laserový kríž a stála nejaké tri tisícky. Ako som povedal super vec robím s ňou všetko a veľmi dobre vidieť lúč a somoniveluje. Nekupuj tie lacnejšie -ten lúč tam potom vôbec nevidno. V predajni si to vyskúšaj a sam uvidíš rozdiel. Využil som to na všetkokná, výšky podláh, sadrokarton, obklady.
    Našiel som link na podobnú ako mam ja neviem jej čislo:
    w.obchodnet.cz/inshop/zbozi/(id-5028474)-laser-krizovy-bosch-pcl-10-set-stativ.html
    Chcel som ušetriť tak som kupil bez statívu lebo som mal statív ale som olutoval lebo stativ bol z lejzrovej vodovahy z lidlu a tá je na.... hneď sa polámal. Cauko
    100% suhlasim. Kupil som si laserovu vodovahu za cca 30 EUR aj so strativom a aj za to stoji. Na 10m ma odchylku cca 5cm. Pokusal som sa to nastavit dost dlhu dobu. Stativ je velmi citlivy a krehky. Hned sa rozlamal. Tak mi zostala len ta 40 cm vodovaha.

    Laserová vodováha...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.