Zavrieť

Porady

Projektovy manager/partner na projekty

V sucasnosti mam tieto projekty o ktore akosi niet casu starat sa (mam 2 sro-cky, a tieto projekty sa nedaju zaradit do produkt. ani servis. portfolia):

Mojechorvatsko.sk/navstevnost cca 10 000 UIP/mesacne- spolupraca s nejakou CA?

Svadba24.sk/navstevnost cca 13 000 UIP/mesacne je nutne vytvorit siet obchodnych zastupcov dat do popredia katalog firiem, atd

Profipoistenie.sk a profipojisteni.cz/ model ako netfinancie?, robila sa uz kalkulacka online, zmluvne podchytene, ale nemam cas to managovat, navyse na takyto projekt je nutna dalsia sro, ale ako spolocnik by som to zvladol :-)


Top-hotely.sk a top-ubytovanie.sk/ do toho ale nechcem ist, kedze v tom akosi nevidim peniaze

V podstate mal by som zaujem rozbehnut prve 3 projekty. Maju dobre pozicie v Google na primarne keys. Otazka SEO, PPC, SMM urcite nie je problem.

Pri projekte svadba24.sk a mojechorvatsko.sk preferujem cloveka zijuceho na Slovensku, pri projekte profipoistenie.sk a profipojisteni.cz SR alebo CR.



Hladam cloveka co sa tomu dokaze naplno venovat a mat vysledky. Ocenenie alebo podnielnictvo otazka dohody.

Pozadujem disciplinovaneho cloveka v mysleni aj konani.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Dobry den,

    Napiste mi na e-mail tibor.horvath[zavinac]email.cz a nasledne Vam napisem co by som mohol ponuknut.


    Prijemny den.

    Projektovy manager/partner na projekty

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.