Zavrieť

Porady

potrebujem poradiť

Dobrý mal niekto skúsenosť s firmou Barker s. r.o., majú sklady v Poprade a v Bratislave. Manželovi ponúkli miesto a zvažuje len som nikde na nete nič o nich nenašla tak či náhodou niekto neviete či su seriózny alebo dáke info. Poradte mi Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    evuska je offline (nepripojený) evuska

    evuska
    Diki to som našla ja len či niekto nevie niečo lebo stránku majú perfektnú ale bojíme sa s manželom, že nechá robotu vybaví si živnosť a bude to na hovno.

    Zypsik je offline (nepripojený) Zypsik

    Zypsik
    Podla obchodneho registra firma vznikla len nedavno (par mesiacov), rovnako ako ich webstranka.
    Dotycny pan Simko vsak v stavebnictve podnika uz asi dlhsie.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    evuska Pozri príspevok
    hej a s akými výsledkami? Neviete náhodou
    ved sa ho spytajte. ak ma robotu a mal ist do neistoty, tak by sa mu to malo oplatit.
    a preco vlastne na zivnost? to je vzdy podozrive.

    evuska je offline (nepripojený) evuska

    evuska
    no to by bolo montovanie okien a dverí vlastne práca montážnika a v tom sú ťažké prachy. Aj teraz robí vlastne skoro to isté len nie na živnosť. Aby nemusel za nich odvádzať tak na živnosť. Muž má teraz cenu práce 40 000 a vidí s toho 26000 tak keby to bolo na živnosť tak by to bolo lepšie aj keby si zaplatil odvody. A teraz má výplatu aj s 2 mesačným sklzom teraz mal len augustovú. No tak ja neviem

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    som myslel ze mu tu zivnost navrhol zamestnavatel - to je cudne. ak to bolo tak ze si moze vybrat tak je to ok.
    tak ak nie je spokojny tam kde je tak preco neist inde?

    evuska je offline (nepripojený) evuska

    evuska
    Ja som to myslela skôr tak že nie je spokojný ale bojí sa ísť inde lebo máme dve malé detičky. A ked si vybaví tu živnosť tak aby to nebolo zbytočné. A ešte plat by mal 40 až 60 tis. podla výkonu len nevieme či je to reálne. Sme z popradu tak len tolko no keby to bolo naozaj tak by to bolo super zato zisťujem aka je to firma. Lebo jedna babka povedala a prachy byť nemusia teraz aj ked neskoro ale má. A toho sa bojíme

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    vybavenie zivnosti nic nestoji.
    no naslubovat mu mozu co chcu, otazka je kolko by dostal naozaj. skor by som sa snazil dostat do nejakej serioznej firmy. slovaktual a pod. zmena je vzdy riziko, to sa tazko radi. ale moze sa stat ze o pracu prijde aj tam kde je teraz, stavebny boom pomaly konci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.