Zavrieť

Porady

Autorádio

Kúpil som autorádio Pioneer DEH-2300UB. Zapojili mi ho v autoservise a samozrejme aj naladili. Pri jazde sa mi bohužiaľ stráca signál až je to nepočúvateľné. Na starom rádiu na tej istej ceste sa signál nestrácal. Už som vyskúšal všetky nastavenia, ale ...
Vopred díky za radu

PS: samostatný predzosilovač pred vstupom do autorádia mám, ale či je OK, to vie len ON.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Skús na tej trase preladiť rádio na inú stanicu. Ak sa stráca signál aj po preladení, je chyba (možno) v anténe, ktorá v mieste slabšieho signálu (slabšie pokrytie) nie je schopná tento signál preniesť do rádia (nedostatočne zasunutý kábel od autoantény do anténneho konektoru autorádia). Pri silnom signále sa to často neprejaví, no pri slabšom je strata citeľná.
    Ak však po preladení na inú stanicu je príjem dostatočný = chyba prijímača.

    dalid je offline (nepripojený) dalid

    dalid
    Neviem isto ale u niektorycj radii je potrebne v menu povolit automaticke vyhladavánie alternativnych frekvencii... Radio sa potom same preladuje na vysielac s najlepsim signalom. Skus to pohladat v navode...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.