Zavrieť

Porady

Krby za normálne peniaze.

Ahoj partička,
poradte mi krbára za normálne peniaze v okolí Senca. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    aj tu je návod na svojpomocnú stavbu krbu:
    http://www.grenaisol.cz/cz/?stranka=moderni-krb

    ale priznám sa, ak by som potrebovala krb s prieduchmi, ventilátorom, a pod., čo by mi mal vyhrievať aj inú izbu či podkrovie, radšej by som to zverila odborníkom...

    Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

    Vylúčený člen Laco-monter
    Ja som presvedčený,že dať nejakému prefíkanému fušerovi za obstavbu krbovej vložky cca 1400-1600 eur za prácu su riadne premrštené peniaze.

    Tu na porade su asi 3 temy o krboch a su tam aj linky na videa priamo od firiem,ktoré vyrábajú izolácie ku krbovým vložkam.

    Nemám poruke tento link, ale aspoň pripomeniem www.grenaisol.cz

    a isť na temu obstavba krbovej vložky.
    snáď milá osôbka Ingrid Ondruskova
    No a ešte je tu jedna možnosť, ako sme to urobili spolu s manželom: my sme takí "rodení" kutilovia: zohnali sme si 2-3 knihy na túto tému, krbovú vložku sme si kúpili z Baumaxu ešte pred 10 rokmi za 13.000,-Sk a sami svojpomocne sme si krb obmurovali a chválabohu to dopadlo dobre a sme spokojní....
    pred 3 rokmi som touto myšlienkou nainfikovala moju kolegyňu, ktorá má šikovného manžela a spáchali to isté, a tiež sú spokojní...kto má technické myslenie a aspoň trochu šikovné ručičky netreba v tom vidieť nejakú zložitosť....možnože len samotní kachliari v tom vidia hróóznu vedu, ale ináč by predsa nič nezarobili ....

    Krby za normálne peniaze.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.