Zavrieť

Porady

ohnovzdorna doska

Chcem sa spytat, ze kde by som dostala kupit ohnovzdornu dosku, ktora sa dava medzi sporak a linku. V nabytku a zeleziarstve to nedrzia, neviem este, kde mam hladat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    jelalim Pozri príspevok
    Kto Ti povedal, že medzi sporák a linku sa dáva ohňovzdorná doska?
    ..v predajni nabytku mi povedali, ze treba tam dokupit izolacnu dosku, ale kde ju zohnat..a podla teba co sa tam dava ?

    Erzebeth je offline (nepripojený) Erzebeth

    Erzebeth
    Adi, našla si niekde tú dosku? Ja ju hľadám tiež, ale nikto nevie, kde sa dá kúpiť.

    charonme je offline (nepripojený) charonme

    charonme
    okolo tych starodavnych peci (alebo aj gamatiek) sa daco davalo, ale dnes tie vstavane rury normalne vlozis priamo do drevenej skrinky, prisrobujes a hotovo. Chod si to pozriet hoci aj do ykeje alebo hocikde inde kde maju vystavene cele predvadzacie linky

    adi11 je offline (nepripojený) adi11

    adi11
    Erzebeth Pozri príspevok
    Adi, našla si niekde tú dosku? Ja ju hľadám tiež, ale nikto nevie, kde sa dá kúpiť.
    ..veru som nenasla a myslim, ze ich samostatne uz ani nepredavaju..musim behnut niekde do stavebnin, ako dolu radi tu dosku Certis pozriet..
    misoft ...možno už tú dosku za dva roky aj zohnali ......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.