Zavrieť

Porady

rada s novou zostavou

Zdravim,poradte mi nejaku pc zostavu za 400 eur,bez monitora a OS,to mám,monitor je stare crt,max 1024x768.pc ma sluzit na beznu pracu,vystacim si aj z integrovanou kartou,ked sa cenovo nezmesti.v alze ak sa da.diky.
Naposledy upravil Dav : 08.02.11 at 17:36
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    ak bude pc len na pracu tak si vystacis aj s integrovanou
    ak aj na hry tak treba aj graficku, +cca 80-100eur

    myslim ze s amd a integrovanou grafickou by sa dal do 400eur aj novy LCD prikuzlit

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    jj ak nechces prist casom o zrak, tak kup LCD, tie sa daju kupit uz cca od 90€ 17" napr. v alza
    Ak sedis dlho pri PC, tak monitor musi byt kvalitny a dbal by som aj na hlucnost PC, cize ja osobne by som skor investoval do kvalitne odhlucnenej skrine, a tichych ventilatorov a trocha by som ubral na vykone

    shanebrede je offline (nepripojený) shanebrede

    shanebrede
    som sa trochu zle vyjadril,nepracujem na nom,je to pre bezne uživanie,netu,pozeram filmy,obcas by som si zabral nejaky sport a tak.mam teraz stary pentium,chcem nieco modernejsie.keby ste mi mohli poradti nejake komponenty konkretne,pripadne niekto kto mi to posklada,bol by som vdačny,netusim ktoru skrinu brat,a tak.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    trosku nad cenu aj s LCD

    moznosti uprav
    bez LCD -120eur
    bez ticheho chladica -15eur
    dvojjadrovy cpu miesto X3 -16eur

    starsie hry sa na tom zahras
    Naposledy upravil mecky : 08.02.11 at 17:30
    pc.jpg  

    shanebrede je offline (nepripojený) shanebrede

    shanebrede
    no uz to vidim,celkom sa mi to paci,akurat sa mi nepaci ten acer,nepotrebujem taku uhlopriecku,a značku acer moc neuznavam,stacil by mi aj nejaky 19 palcovy.a pripadne by som dal kingstony,ale inak super ze by som mal aj monitor za tie peniaze.dakujem za pomoc.

    mecky je offline (nepripojený) mecky

    mecky
    cenove rozdieli medzi 19" a 22: su okolo 20eur, ale rozdiel vo velkosti obrazu (velkosti zobrazenej plochy) je obrovsky 1366x768 vs 1920x1080

    rozdieli medzi LCD v tejto cene takmer neexistuju, velka vecsina samotnych panelov je identicka. vyber si podla vlastneho gusta, osobne by som vyberal len z tych co maju DVI (popripade HDMI) pripojenie

    ram kinkston kludne, nieje vsak ziadny dovod priplacat za nic

    shanebrede je offline (nepripojený) shanebrede

    shanebrede
    aha takze tak to je,tak okej,ale nieco ine ako acer nie je,fakt tu znacku nemusim,mam zle skusenosti.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.