Zavrieť

Porady

Pozicka od nebankovky?

Dobry den,

poprosil by som o radu, surne potrebujem (do 10. augusta) pozicku vo vyske 400-500 eur, nie je to zase tak vela. Po tom, ako som chcel poziadat banku o pozicku (skusil som moju mBank, ale aj csob a dexiu, som zistil ze mi nemoze byt poskytnuta, pretoze som mal jeden mesiac nedoplatok -20eur (!), a za to som vedeny v registri......

Pritom moj mesacny prijem je 1100 eur a to v cistom.

Ale ako kalkulujem, aj s vyplatami mi bude chybat cca 500eur.

Neviete o pozicke, popr. je niekto schopny pozicat cca 500€? Na zmenku alebo podobne veci. Prijem mozem zdokladovat vypismi z uctu....

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Nyyankees Pozri príspevok
    Dobry den,

    poprosil by som o radu, surne potrebujem (do 10. augusta) pozicku vo vyske 400-500 eur, nie je to zase tak vela. Po tom, ako som chcel poziadat banku o pozicku (skusil som moju mBank, ale aj csob a dexiu, som zistil ze mi nemoze byt poskytnuta, pretoze som mal jeden mesiac nedoplatok -20eur (!), a za to som vedeny v registri......

    Pritom moj mesacny prijem je 1100 eur a to v cistom.

    Ale ako kalkulujem, aj s vyplatami mi bude chybat cca 500eur.

    Neviete o pozicke, popr. je niekto schopny pozicat cca 500€? Na zmenku alebo podobne veci. Prijem mozem zdokladovat vypismi z uctu....

    Dakujem
    Yenky,od nebankovky pozicku nezober,vacsinou ide o neseriozne spolocnosti a zoderu ta z koze...Takze nie,nie stokrat Nie.Tak pred rokom som tu uverejnil clanok o rizikach nebankoviek...

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    500 eur? ved to nie je az tak vela, nemes kreditku, precerpanie,..? ale ak uz aj tam si v minuse tak este rodina, kamarati, iba ze by si mal toho viac pozicaneho, inak neverim ze by sa niekto zo znamich nenasiel kto by ti pozical taku sumu, a este ked mas take prijmy...

    Nyyankees je offline (nepripojený) Nyyankees

    Pokusam sa vlastne zistit... ...viac Nyyankees
    Rodinu nemam...
    Praveze mi neschvalia ani precerpanie, ani kreditku. Ja si posielam kopec penazi na ucty, platim nezmyselne poplatky ale ked chcem nieco ja to uz mi dat nevedia. A to kvoli minusu 20eur, ktory som mal cca pred pol rokom (!).

    Prosim Vas, ak ma niekto moznost 500eur pozicat, ozvite sa mi. Splatenie do 2-3mesiacov.

    Nebankovky - ani nahodou.

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Nechcem byt neprijemna, ale ak ti neveria banky, ako ti ma verit clovek, ktory ta vobec nepozna?

    Nyyankees je offline (nepripojený) Nyyankees

    Pokusam sa vlastne zistit... ...viac Nyyankees
    Moj prispevok je skor o tom, ze zavrhnu celu bankovu historiu kvoli tomu, ze som mal -20eur a neuhradil nakolko som bol asi tyzden prec.

    Ak by sa ale niekto nasiel, kto moze, budem rad. Zmenka, popr. zmluva o pozicke to isti..

    Pozicka od nebankovky?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.