Zavrieť

Porady

Ešte jedna (posledná)otázka-zdravotné zúčtovanie

Dobrý deň,

musí podať zdravotné zúčtovanie aj ten, kto bol v r. 2007 zamestnaný najskôr u jedného zamestnávateľa, potom u druhého a medzi tým bol 4 dni dobrovoľne nezamestnaný?

Ď.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    moncici121 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    musí podať zdravotné zúčtovanie aj ten, kto bol v r. 2007 zamestnaný najskôr u jedného zamestnávateľa, potom u druhého a medzi tým bol 4 dni dobrovoľne nezamestnaný?

    Ď.
    Áno má, totiž za tie 4 dni by sa mal prihlásiť ako samoplatiteľ.

    Ospravedlňujem sa za podanie nesprávných informácii.
    Naposledy upravil Zoltán Kovács : 30.06.08 at 09:30

    moncici121 je offline (nepripojený) moncici121

    moncici121
    No moje nervy! Som si myslela, že pokiaľ nepodnikal, nemusí. Má si spraviť iba za tie 4 dni? V poisťovni ako samoplatiteľ bol prihlásený. A za ten čas čo robil u zamestnávateľa, to by mal za neho urobiť zamestnávateľ?

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Zúčtovaie podať nemusí, ak nemal v žiadnom mesiaci VZ nad 51822 Sk. Len sa mal na tie 4 dni prihlásiť ako samoplatiteľ a zaplatiť preddavky, pripadne nech to urobí dodatočne.

    moncici121 je offline (nepripojený) moncici121

    moncici121
    No tak teraz neviem, má či nemá podať dnes ročné zúčtovanie? Prihlásený bol, aj si za tých pár dní zaplatil poistenie, ktorú mu tam v poisťovni vyrátali. Ja som len chcela vedieť či musí dnes podať to tlačivo. Zárobok nad 50tis. nemal ani v jednom mesiaci.

    Ešte jedna (posledná)otázka-zdravotné zúčtovanie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.