Zavrieť

Porady

Oplatí sa podnikať v oblasti engineeringu?

Má zmysel sa púšťať do podnikania v oblasti engineeringu, CAD modelovania, 3D tlače a pod, teda 3D CAD oblasť. Mám skoro 4roky obornej praxe a váham začať s tým podnikať, pretože zohnať pracovitých a odborných ľudí a k tomu ich dobre zaplatiť je problém. Máte niekto skúsenosti v tejto oblasti?
Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    erik555 praca sa vzdy najde...tu ti dam aj ja hocijaku ................ine je to potom o jej zaplateni
    ivka70 Mne sa ani nezda, ze na SK by bolo tolko ziadatelov prave tejto sluzby ...
    erik555 ja som reagoval iba na to "zohnat pracu", skor tak ironicky. Vies ako sa vravi, ze pracu ti da hocikto hocijaku, ale nic za nu nepytaj
      zbaliť

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja by som sa najskôr pýtala, či máš legálne sw vybavenie, lebo tuším táto oblasť je riadne drahá. No a potom, či si vieš zháňať prácu, či máš na to kontakty
    Allfik Momentál nemám nič...
    Aká oblasť je lacná? Ak chceš mať poriadnu kaviareň tiež nemôžeš začínať s rýchlovarnou konvicou z tesca...

    Viem kolko čo stojí, ako s tým pracovať a koho osloviť. SW sa dá aj prenajať.
    Váham či to risknúť alebo nie. Kontakty, ktoré by mi hneď zabezpečili robotu tiež nemám, mám len chuť v tomto pracovať a svoje skúsenosti.

    Oplatí sa podnikať v oblasti engineeringu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.