Zavrieť

Porady

búchanie bubna

Kúpili sme novú práčku, no pri žmýkaní veľmi búchala a premiestňovala sa musela som ju držať, tak som volala do predajne, spýtali sa ma či sme vytiahli blokovacie šrúby-návod je málo zrozumitelný, takže šrúby sme vytiahli až po telefonáte ale ja som už predtým prala, ale búcha a premiestňuje sa stále. Neviete mi niekto poradiť čo stým? Vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    anna brichtova Pozri príspevok
    Kúpili sme novú práčku, no pri žmýkaní veľmi búchala a premiestňovala sa musela som ju držať, tak som volala do predajne, spýtali sa ma či sme vytiahli blokovacie šrúby-návod je málo zrozumitelný, takže šrúby sme vytiahli až po telefonáte ale ja som už predtým prala, ale búcha a premiestňuje sa stále. Neviete mi niekto poradiť čo stým? Vopred ďakujem

    šrúby-nešrúby z bubna von ...ale už je neskoro.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Mne začal búchať bubon po tom, ako sa mi ulomilo uchytenie bubna a to sa mohlo stať aj pri tom, keď neboli vybrané šróby. Musela som kúpiť novú práčku a veru neviem, keď zavoláš opravára, či sa ti bude na to vzťahovať záruka, ale skús, inak to asi nenapravíš. Ale pohybovať sa, to sa mi táto nikdy, to ešte pred 17 rokmi Tatramatka, ale tieto nové pračky veru nie.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    Murphyho zákon hovorí: Ak zlyhajú všetky pokusy na uvedenie nového výrobku do prevádzky, prečítaj si návod na použitie. Bohužiaľ, niekedy je už neskoro.

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    a: vina je na mojej strane- dám opraviť
    b: necítim sa vinná- dám reklamovať
    c: neviem sa rozhodnúť- skúsim reklamovať

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    anna brichtova Pozri príspevok
    Ja som sa pýtala na radu nie na pošklebovanie sa...
    A čo ti akože máme teraz poradiť? Záruku ti neuznajú, my ti ju neopravíme. Čo ešte chceš vedieť? Však si priznaj chybu, nikto z nás nemôže povedať, že neurobil takú alebo podobnú blbosť v živote...

    Halli je offline (nepripojený) Halli

    Halli
    anna brichtova Pozri príspevok
    ďakujem, jasne že dám opraviť
    Možno budeš mať šťastie a natrafíš na dobrých ľudí, čo pochopia naše ľudské prehrešky a opravia ti to bez finančnej ujmy, bolo by to seriózne jednanie, už som na takých natrafila ...veľa šťastia a daj vedieť...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    anna brichtova Pozri príspevok
    ďakujem, jasne že dám opraviť
    Treba zavolať opravára, ten ti presne zistí, prečo práčka búcha. My môžeme len hádať, keďže ju nevidíme. Koľko prádla si dala do práčky? Bolo vyvážené? Kedy búcha - pri praní? Odstreďovaní? Vybrali ste skutočne všetky aretovacie skrutky?

    zvonec je offline (nepripojený) zvonec

    Eva zvonec
    neviem,ale asi je daco v keli no sroby predsa drzia len motor pri prenasani a s bubnom by to nemalo mat nic.Vytiahla si 4 sroby a cele?

    Luky89 je offline (nepripojený) Luky89

    Luky89
    zvonec Pozri príspevok
    neviem,ale asi je daco v keli no sroby predsa drzia len motor pri prenasani a s bubnom by to nemalo mat nic.Vytiahla si 4 sroby a cele?
    Skrutky držia bubon aj s motorom.
    A nemáš náhodou vybrať aj ochranný kryt lebo mi sme mali aj na tehlách ochranný kryt ktorý trebalo demontovať.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.