Zavrieť

Porady

KoĽko môžem privioezť tabaku z USA

Dobrý deň chcem sa spýtať ake sú limity na dovoz tabaku z USA pri leteckej preprave. Mam pár kamarátov v USA na brigáde a chcel by som odtiaľ kúpiť tabak do vodnej fajky sú nijaké limity ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sfelar je offline (nepripojený) Sfelar

    Sfelar
    Síce som to prečítal ale nikde som sa nedočítal to čo som potreboval Ale aj tak dakujem za snahu , Potrebujem vedieť ake su Vyvozne limity z USA a dovozne v EU konkrétne na Slovensku

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Sfelar Pozri príspevok
    Síce som to prečítal ale nikde som sa nedočítal to čo som potreboval Ale aj tak dakujem za snahu , Potrebujem vedieť ake su Vyvozne limity z USA a dovozne v EU konkrétne na Slovensku
    dovoz http://www.colnasprava.sk/wps/portal/!ut/p/.cmd/cs/.ce/7_0_A/.s/7_0_317/_th/J_0_9D/_s.7_0_A/7_0_M1/_s.7_0_A/7_0_317


    Free Export
    • No restrictions on tobacco, alcohol or any other allowed items
    http://united-states.visahq.com/customs/

    Sfelar je offline (nepripojený) Sfelar

    Sfelar
    No keby mam príležitosť doviezol by som aj z Australie , par kamarátov je teraz v USA tak ma napadlo že cestou domou by mi niečo priviezli preto prave USA.

    KoĽko môžem privioezť tabaku z USA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.