Zavrieť

Porady

MOJSTYL vnutena reklama

Doteraz som považoval stránku PORADA za No.1 na Slovensku ,ale to vnucovanie reklamy cez MOJSTYL mi nejako nesedi a ešte tá povinná registrácia, keď ma zaujíma názor na nejaký produkt tak k tomu nepotrebujem mať registrovanych hlasovateľov za uvedené produkty
147 uživateľov : z toho 1 batoľa /neviem kto bol tlmočník/, dochodca - možno aj bezdomovec, /pekné foto/ atd....
Naposledy upravil pivko : 05.10.08 at 21:05
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    pivko Pozri príspevok
    Doteraz som považoval stránku PORADA za No.1 na Slovensku ,ale to vnucovanie reklamy cez MOJSTYL mi nejako nesedi a ešte tá povinná registrácia, keď ma zaujíma názor na nejaký produkt tak k tomu nepotrebujem mať registrovanych hlasovateľov za uvedené produkty
    147 uživateľov : z toho 1 batoľa /neviem kto bol tlmočník/, dochodca - možno aj bezdomovec, /pekné foto/ atd....
    A ako znie tvoja otazka?

    melbak je offline (nepripojený) melbak

    melbak
    ja sa chystam tam tiez nazriet, len neviem co to je, ale pripomina mi to mojsejovcov, snad to nebude mat s nimi nieco spolocne, poucte ma prosim
    dakujem m.

    MOJSTYL vnutena reklama

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.