Zavrieť

Porady

Náhrada mzdy za sviatok

Ahojte, prosím Vás, kde a ako mám v MS3 nastaviť, aby mi prerátaval náhradu mzdy za sviatok?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivana184 je offline (nepripojený) ivana184

    ivana184
    Ak ide o program Money S3, tak tento problém som už riešila v minulom roku, a bolo mi povedané, že ak máme zamestnancov, ktorým vyplácame tarifnú mzdu, tak sviatok je už zarátaný v tarifnej mzde a preto program síce ukáže počet sviatkov, ale náhrada = 0, ak ide o zamestnancov odmeňovaných hodinovou mzdou,tak to pekne počíta (uvedený je aj počet sviatkov aj vyrátaná náhrada). A po overení týchto info, to fakt takto pracuje.

    Polly404 je offline (nepripojený) Polly404

    Polly404
    Tarifná mzda znamená mesačná mzda? Napríklad, že má dohodnutú mzdu 10 000,-Sk v hrubom za mesiac?

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Polly404 Pozri príspevok
    Tarifná mzda znamená mesačná mzda? Napríklad, že má dohodnutú mzdu 10 000,-Sk v hrubom za mesiac?
    Ano, je to mesacna mzda

    janina2 je offline (nepripojený) janina2

    janina2
    Dobry den,

    moj problem je v tom , ze v zmysle kolektivnej zmluvy sa sviatok preplaca priemernou nahradou mzdy. Kedze tuto funkciu Money S3 neponuka hladam niekoho, kto s takymto niecim pracuje a ma nejake riesenie. Dakujem vopred za navrhy.

    Náhrada mzdy za sviatok

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.