Zavrieť

Porady

preco si to musim platit?

som poistencom vseobecnej zdravotnej poistovne. V Centre asistovanej reprodukcie /CAR/ v Piestanoch mi dali ziadanku na laparoskopiu s chromopertubaciou. Na tento zakrok som sa objednala v GYNPOR Sliac. So ziadankou z CAR Piestany som isla k svojej obvodnej lekarke, ta mi dala ziadanku o interne predoperacne vysetrenie. S touto ziadankou som isla do nestatnej internej ambulancie,ktora ma zmluvu so VsZP, tam mi vsak oznamili, ze si musim okrem vysetrenia zaplatit i vsetky rozbory krvi, ktore robia v statnej nemocnici. Chcem sa spytat, preco si musim platit tieto odbery?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Odporucala by som obratit sa na poistovnu a povedat, ze chcu platbu. Mala som obdobny problem s ocnou lekarkou, ktora chcela, aby som zaplatila vysetrenie, ktore poistovna preplaca. Po zasahu poistovne mi bolo vysetrenie urobene zadarmo. Ale lekarka mi to dala pocitit. Zmenila som lekara a odvtedy som problem nemala..

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Závisí od toho,či Ti zákrok hradí poistovna alebo nie.Ak ideš na zákrok,ktorý poistovna nehradí,musíš si zaplatiť aj interné predoperačné so všetkými lab.vyšetreniami.Ak ideš na zákrok hradený poistovnou,mala by ti to hradiť poistovna v rozsahu zmluvy s pracoviskom,ktoré predoperačné vyšetrenie robí.

    preco si to musim platit?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.