Zavrieť

Porady

Mozem do volieb Zamestnaneckej rady zahrnut aj Docasne pridelenych zamestnancov?

Mame dlhorocnych docasne pridelenych zamestnancov, maju rovnake podmienky ako nasi zamestnanci a zda sa mi nespravne nezaradit ich do volby clenov zamestnaneckej rady, aj ked zakon hovori, ze len zamestnanci mozu volit clenov zamestnaneckej rady. tiez by sme si stanovili pravidlo, ze budu volit len ti, co su tu minimalne 0,5 roka, mozno 1 rok.
4 komentárov     zbaliť
ivka70 To ja ako dlhorocne docasne prideleny? Ved docasne pridelenie uz ma svoje ohranicenie zakonom, nie?
kudal ano, ma ohranicenie, 4x predlzenie za 2 roky, ale aj ten rocny, ak je seriozny, by mohol mat sancu na volenie
ivka70 ale to slovo dlhorocny s tym asi nekoresponduje ....
kudal ano, nie je to vystizny vyraz. Len som chcela vediet, ci ma niekto skusenosti s tym, ze by sme ich vedeli zaradit do toho, ze budu volit clenov zamestnaneckej rady ako nasi vlastni zamestnanci.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Mozem do volieb Zamestnaneckej rady zahrnut aj Docasne pridelenych zamestnancov?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.