Zavrieť

Porady

mám nápad na novú internetovú stránku potrebujem poradit

ahojte.potreboval by som poradit,mam napad na novu internetovu adresu,da sa nejako patentovat nez oslovim programatorov grafikou atd,aby mi napad neukradli???
Naposledy upravil Dav : 14.02.11 at 18:32
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    patentovať niečo na webe???
    Možno sa aj da neviem ale jedno viem ak to das urobiť profesionalnej firme tak by ti to nemali ukradnuť.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    internetova adresa stoji od 6,50 za com do 20 € za .sk stranku ano su aj za 80 ale to len tusim .jp
    A svoj napad aj tak neuchranis čo ked niekto pride a si povie toto sa može robiť inak a ty tomu aj tak nezachranis aj ked budes mať patent.

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    no napad neuchrani, to je jasne, urcite nie na internete, ale domenove meno sa da za urcitych okolnosti zabezpecit

    shiny je offline (nepripojený) shiny

    shiny
    Zaujimalo by ma, co chces tym "panentom" chranit - ci design, myslienku stranky, jej sposob vyuzitia, domenu alebo co ja viem co ...
    Lebo ono to znie pekne, ze "dat si nieco patentovat", ale realita vobec nie je taka ruzova - stoji to strasne peniaze a aj tak sa to da dost jednoducho obist ...
    A ako pise Peacemaker11 , ked pojdes za serioznou firmou a primerane za to zaplatis, nemaju dovod ti to kradnut ...

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    dalsou vecou je, ze ak ty prides s nejakym napadom a aj si ho tu kludne patentujes, tak zrejme nebudes mat celosvetovu platnost patentu. Takze ja si kupim server v japonsku napriklad a robim to iste co ty

    ferko18 je offline (nepripojený) ferko18

    ferko18
    Pokial ide o net nemas nic zarucene pokial je programator sikovny alebo dana firma --Tak vam urobi co pozadujete a ked ma napad potencial premyslia to a urobia to lepsie ako mate vy to iste plati aj o beznom uzivatelovi.

    Bjordrin je offline (nepripojený) Bjordrin

    Bjordrin
    ked sa ti jedna iba o nazov stranky, tak rezervacia domeny je za smiesne peniaze. napr na rok si ju rezervujes, cize nikto iny uz taku nemoze mat kym ti plati ta rezervacia

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Samotna myslienka nepodlieha ziadnej forme autorskopravnej ochrany. Takze myslienka saneda ani patentovat ani nijako inak ochranit.

    A poviem ti ze denne mam asi 20 myslienok na novy super vynosny biznis. Behom prveho dna zvycajne zistim ze asi 10 z nich je sprostost alebo je to nelegalne.
    Z dalsich 10 odpadne 8-9 ked vezmem do ruky kalkulacku a zacnem ratat. Bude to asi tym ze moj cas je prilis drahy a som nuteny vyberat si len tie myslienky ktore prinesu viac na kazdu jednu dalsiu hodinu co budem venovat biznisu.
    Takto mi ostane asi 30 myslienok mesacne. A poviem ti ze potom ked si tie najlepsie zosumarizujem tak si z nich vyberiem mozno 1 najlepsiu a mozno ani jednu. Takze ako vidis, rocne mam asi 7300 skvelych myslienok na biznis.
    Ale realne z nich rozbehnem iba velmi malo.

    Cize ak si myslis ze mas jednu myslienku a ze to je cesta k zlatej bani a bojis sa ze ti ju niekto ukradne, tak si na omyle. Sanca ze by so o brutalne revolucnu myslienku je krajne mala. A v opacnom pripade mi ver ze nikomu z nas prave tvoja jedna myslienka k stastiu nechyba a mame dost co robit aby sme sa vysporiadali s tymi nasimi a nie aby este niekto kradol tu tvoju jednu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.