Zavrieť

Porady

nadoba na vodu)n,n-dimethylcyclohexylamine

prosim Vas,

kupili sme nadobu na vodu 1000l, aby sme zachytavali dazdovu vodu, ktoru nasledne sme chceli pouzit na zavlozovanie zahrady. avsak na nadobe bolo oznacenie n,n-dimethylcyclohexylamine. pan co mi predaval nadobu tvrdil, ze v nadobe bola nemrznuca zmes a ze nadoba bola dôkladne vycistena avsak ziadny certifikat mi ku tomu nedal. moze mi niekto poradit ci je to ozaj nezavadna latka a ci sa to da len tak lahko vycistit?

nerad by sme dopadli, ze po prvom poliati zahrady nam skape vsetka trava a aj pes.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jakubec je offline (nepripojený) Jakubec

    Jakubec
    N,N-dimethylcyklohexylamin nie je nezavadna latka, ale ak nou polejete travnik, tak sa nic nestane; len tu latku priamo nepite. Dalej, vsetky aminy maju charaktreristicky a velmi vyrazny zapach, pokial necitite smrad z nadoby, tak tam uz nie je. Pokial chcete mat uplnu istotu, tak premyte nadobu zriedenou kyselinou (je jedno akou, najlachsie je to s octom alebo zriedenouZRIEDENOU kyselinou chlorovodikovou alebo sirovou) v ktorej je ten amin rozpustny a potom vymyt nadobu vodou, aby tam nezostali zvysky kyseliny.

    nadoba na vodu)n,n-dimethylcyclohexylamine

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.