Zavrieť

Porady

e-mail

Ak mozte niekto,prosim poradte mi ako mam poslat prezentaciu? lebo mi to e-mailom nechce ist, asi je priliz dlha,alebo co. DAkujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Ľuboslav Pozri príspevok
    binarna kompresia (rar, zip, etc), rozdelenie suboru, nahrat na ftp moznosti je vela
    uff tak poviem ti, ze ja by som si poradila mozno , ale toto radit niekomu kto nema sajnu co to je ftp a namiesto ... a tak dalej ... bude hladat etc je zlozite.
    skus este nejaku jednoduchsiu moznost aj pre ostatnych.
    Naposledy upravil kitky : 24.01.08 at 15:21

    Ľuboslav je offline (nepripojený) Ľuboslav

    Ľuboslav
    sry za hlupe skratky - zvyk etc znamenalo et cetera
    nahrat na ftp - myslel som tym webove ulozisko (verejne pristupny server kam si mozes docasne ulozit subory)
    ale najjednoduchse je nainstalovat win rar velky subor spakovat do samorozbalovacieho archivu s velkostou jednotlivych zloziek dajme tomu 2mb (to by mal zvladnut kazdy mail) a nasledne poslat bud v jednom maily (ak kompresia zmensila subor dostatocne) alebo postupne vo viacerych (ak bolo vytvorenych viac suborov). potom na druhej strane -u prijimatela- staci vsetky subory skopirovat do jedneho adresara a spustit ten s priponou exe

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Ľuboslav Pozri príspevok
    sry za hlupe skratky - zvyk etc znamenalo et cetera
    nahrat na ftp - myslel som tym webove ulozisko (verejne pristupny server kam si mozes docasne ulozit subory)
    ale najjednoduchse je nainstalovat win rar velky subor spakovat do samorozbalovacieho archivu s velkostou jednotlivych zloziek dajme tomu 2mb (to by mal zvladnut kazdy mail) a nasledne poslat bud v jednom maily (ak kompresia zmensila subor dostatocne) alebo postupne vo viacerych (ak bolo vytvorenych viac suborov). potom na druhej strane -u prijimatela- staci vsetky subory skopirovat do jedneho adresara a spustit ten s priponou exe
    vidim, ze si tak hlboko ponoreny v problematike, ze to celkom polopatisticky nevies vysvetlit.

    luna21 je offline (nepripojený) luna21

    Snažím sa poznať a pochopiť seba, aby som dokázala pochopiť ostatných a žiť tak, aby som život nepremárnila, ale prežila. ...viac luna21
    Pošli to cez http://www.uschovna.cz/.
    Pekný večer.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    luna21 Pozri príspevok
    Pošli to cez http://www.uschovna.cz/.
    Pekný večer.
    Super info, netusila som ze take nieco existuje.

    Ľuboslav je offline (nepripojený) Ľuboslav

    Ľuboslav
    kitky Pozri príspevok
    vidim, ze si tak hlboko ponoreny v problematike, ze to celkom polopatisticky nevies vysvetlit.
    prepac - tak skusime postupne...
    1.stiahnut win rar - napr. odtialto http://www.rarlab.com/download.htm
    2.nainstalovat
    3.spustit
    4.nastavit sa na subor ktory chcem spakovat
    5.stlacit "add"
    6.oznacit box v menu general "create sfx archive"
    7.v ponuke "split to volumes, bites" vybrat velkost jednotlivychg vystupnych suborov - " 3.5": 1457664 " je vyhovujuca velkost pre tento konkretny ucel (je to velkost 1 3.5" ds hd diskety)
    8.stlacit ok
    9.bol vytvoreny archiv a nazvom "nazov povodneho suboru".part01.exe pripadne ak bol povodny subor prilis velky tak boli vytvorene aj dalsie archivy s rovnakym menom oznacene ako part.02 az part.xy s priponou .rar
    10.vsetky vytvorene subory po jednom poslat adresatovi
    11.adresat ich preberie na svoj disk do jednej zlozky/adresara a tam spusti ten s priponou .exe
    12.hotovo

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    idaret Pozri príspevok
    Ak mozte niekto,prosim poradte mi ako mam poslat prezentaciu? lebo mi to e-mailom nechce ist, asi je priliz dlha,alebo co. DAkujem
    Napíš, aká je veľkosť súboru prezentácie v MB.

    A luboslav to nepísal zložito. Kto bežne pracuje s PC, nemal by mať problém s pakovaním súborov pomocou WinZip alebo WinRar.

    Pre kitky: takých stránok na ukladanie súborov je veľa, napr.

    www.upload.skvely.sk
    www.rapidshare.com

    atď.

    idaret je offline (nepripojený) idaret

    idaret
    Dakujem vsetkym. MOja prezencatia ma 65,8 MB. TAkze prosim napiste mi to polopate ako to mam poslat? Lebo ja nie som prosfesional,ale len obycajna jednoducha zienka :-)) Pekny den vsetkym .

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    idaret Pozri príspevok
    Dakujem vsetkym. MOja prezencatia ma 65,8 MB. TAkze prosim napiste mi to polopate ako to mam poslat? Lebo ja nie som prosfesional,ale len obycajna jednoducha zienka :-)) Pekny den vsetkym .
    Tak to je naozaj veľká prezentácia. To nemá význam kúskovať cez aplikáciu WinZip, lebo by si musela urobiť 13 súborov každý o max. veľkosti 5 MB, aby to v pohode prešlo e-mailom a následne poslať 13 emailov.

    Choď na niektorú z doporučených stránok (najlepšie ak budú slovenské) a tam máš vždy presný návod, ako uložiť súboru na tú stránku. Po uložení súboru sa ti vygeneruje internetový odkaz (ktorý sa ti zašle aj na email a email ľudí, ktorých si určíš) a cez tento odkaz si môžu potom tú prezentáciu stiahnuť. Ale presný návod je vždy na tej ktorej stránke, postup môže byť u každej trochu odlišný.

    A prečo je tá prezentácia tak veľká? Čo tam máš také obsiahle? Je tam veľa fotiek? Je tam pripojená nejaká hudba? Lebo prezentácie nezvyknú byť tak veľké súbory, obyčajne sú to súbory o veľkosti 1 - 5 MB.

    vyr skalny je offline (nepripojený) vyr skalny

    vyr skalny
    Ja pouzivam pando, vyborny program na posielanie velkych suborov (pando.com). Prijimatelovi pride mail s odkazom, po kliknuti sa zacne stahovat. Vyhoda - posiela subory az do 1GB, po preruseni pokracuje tam kde prestal. Nevyhoda - pando musi byt nainstalovane aj na strane prijimatela takze sa priklanam k nejakemu free webovemu ulozisku.

    zanetth je offline (nepripojený) zanetth

    zanetth
    vyr skalny Pozri príspevok
    Ja pouzivam pando, vyborny program na posielanie velkych suborov (pando.com). Prijimatelovi pride mail s odkazom, po kliknuti sa zacne stahovat. Vyhoda - posiela subory az do 1GB, po preruseni pokracuje tam kde prestal. Nevyhoda - pando musi byt nainstalovane aj na strane prijimatela takze sa priklanam k nejakemu free webovemu ulozisku.
    Tiež používam pando, som s ním spokojná. Myslím, že ani pre prijímateľa by nemal byť problém nainštalovať ho.

    hanelie je offline (nepripojený) hanelie

    sprievodca CR Rakúsko, hanelie
    mimo hlavnej témy - názov súhlasí

    Od pana Gordona Pell
    Tel: +447031914271


    Já jsem pan Gordon Pell z Harlsden, North West London, tady v Anglii. Pracuji pro banky Natwest Corporation Londýn. Píši vám z mé kanceláře, což je obrovská výhoda pro nás oba. V mém oddělení, jako asistent Manager (Krajský úřad pro Velký Londýn, jsem zjistil, opuštěné sumu $ 12,5 milionu dolarů (dvanáct milionů pět set tisíc dolarů USA) v účtu, který patří k našim zahraničním zákazníkům Pozdní Mr.Thompson Morrison Ameriky občan kteří bohužel přišel o život v rovině spadnutí Alaska Airlines letu 261 havaroval v lednu 31 2000, včetně jeho manželka a jeho jediná dcera.


    Volba vás kontaktovat isaroused z geograpgical přírodě, kde žijete, zejména dueto citlivost na transakce a důvěrnost zde. Nyní náš bankovní čekalo na jednu z příbuzných, aby vypracovala pro tvrzení, ale nikdo nemá dělat. Osobně jsem byl neúspěšný při hledání příbuzných na 2 roky, mám k hlasování, aby jako nejbližší příbuzný / bude příjemce, aby zemřelého tak, že výtěžek z tohoto účtu oceněn na 12,5 milionu dolarů udělena, aby vás.


    To bude zaplacena nebo sdílená v těchto procent, 60% na 40% mě a pro vás. Jsem zajištěné veškeré potřebné právní dokumenty používané k zálohování toto tvrzení děláme. Vše co potřebujete, je na FILLIN své jméno na legalizaci dokumentů a soud ho v tu dokazovat, jak legitimní přijímač. Všechno, co jsem teď potřebují je vaše upřímná spolupráce, důvěrnosti a důvěry k tomu, abychom se podívejte na tuto transakci. Já vám zaručit, že to musí být v rámci legitimním cílem, ochrana proti porušování zákona.


    Prosím, dejte mi následující: máme 7 dní na spuštění. To je velice naspěch, prosím.

    Celé jméno
    Váš přímý telefon
    Vaše kontaktní adresu.

    Po průchodu metodický vyhledávání, rozhodl jsem se vám v naději, že najdeme tento návrh interesting.Please na Vaše potvrzení této zprávy a uvedením Vašeho zájmu poskytnou vám více informací. Snažit dejte mi vědět vaše rozhodnutí držet mi místo na čekání.

    Můžete mi na můj soukromý e-maily; pellgordon28@hotmail.com

    Pozdravy,
    Pan Gordon Pell
    Tel: +447031914271

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.