Zavrieť

Porady

Pracovny pohovor

Dobry den,

chcela by som Vas poprosit o pomoc. V maji to bude rok co mi diagnostikovali rakovinu prsnika, podstupila som chemoterapiu aj radioterapiu a od 02/2016 som na hormonalnej liecbe. Pracovnu zmluvu som mala iba na dobu urcitu, konci mi dna 31.5.2016, zamestnavatel neplanuje predlzenie a tym padom som nutena si hladat novu pracu. Pozvali ma na pracovny pohovor a mam dilemu, ci na pracovnom pohovore povedat o svojej diagnoze a liecbe, alebo neinformovat svojho potencialneho zamestnavatela? Pred tyzdnom som bola na kontrole u lekara a vysledky som mala ok, povedal mi ze som vyliecena v sledovani. Som este na PNke ale bez naroku na socialne davky, prestali mi ich vyplacat v aprili 2016. Mama 39 rokov.

Voped dakujem za pomoc.
3 komentárov     zbaliť
kopretinka nezadávaj opakovane tú istú otázku
veronikasad Poberas inv.dochodok alebo si drzitelom preukazu obcana s tazkym zdr.postihnutim (vydava UPSVaR)?
kopretinka pochybujem,že má ID alebo zťp....moja kamarátka má rakovinu kostnej drene a na sociálke ju odbili....a zadávateľka je v stave "vyliečená".....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    nie si povinná mu nič hovoriť,zamest.ťa aj tak pošle na zdrav.prehliadku.nebu´d prehnane iniciatívna,možno by ťa hneď vylúčili po prvom kole,čo by bola diskriminácia,ale to by si aj tak nezistila.....
    veronikasad Do podrobnosti zachadzat nemusi, ale ak je poberatelom inv.dochodku niekedy je to pre uchadzaca o zamestnanie vyhodou, kvoli dotaciam zamestnavatela...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.