Zavrieť

Porady

Skolenie neziskovky vychod

Zdravim vsetkych, po 30 dnoch stravenych v nemocnici a sluboch ohladom skolenia mam velku radost ze vam mozem oznamit termin skolenia pre neziskovky pre oblast vychodneho Slovenska. Skolenie sa bude konat 24.11.2008 v Inkubatorovom dome v Moldave nad Bodvou. Vsetky informacie su zverejnene aj v kalendari skoleni na Porade. Na vsetkych sa tesim :-) Okolo stredy bude znamy termin pre Nitru takze opat vas budem informovat.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    victoria je offline (nepripojený) victoria

    victoria
    Dobry den vsetkym,
    len vas chcem upozornit ze zajtra uzatvarame prihlasky na skolenie neziskoviek na vychode, ktore sa bude konat v pondelok. Zatial nas vela nie je, myslela som si podla vasho zaujmu ze sa zideme vo vacsom pocte ale na tych ktori sa prihlasili a pridu sa uz teraz velmi velmi tesim :-)

    zuzu08 je offline (nepripojený) zuzu08

    zuzu08
    Ahojte vychodniari, aj ja som sa nahlasila na stretko, ale ziaľbohu zo zdravotnych dôvodov nemôžem prísť. Veľmi súrne potrebujem poradiť s účtovaním a hlavne s účtovou osnovou neziskoviek, nakoľko som začala neziskovky účtovať až v septembri t.r.. Bola by som Vám veľmi vďačná, za poskytnutie nejakých materiálov a rád, v prípade potreby som ochotná uhradiť náklady spojené s distribúciou. Veľmi som sa tešila, ale žiaľ chrípka si nevyberá. Prajem Vám príjemné školenie a dúfam, že mi pomôžete, začo Vám vopred ďakujem. Pozdravujem všetkých zuzu08

    dido25 je offline (nepripojený) dido25

    dido25
    ahojte, tiez by som rada sla na to skolenie, no je to pre mna dost daleko a z casovych dovodov sa nemozem zucastnit. urcite je nas takych ako ja viac a preto sa chcem opytat ci by sa z toho skolenia nedalo urobit videoskolenie. Dakujem!

    mirhu je offline (nepripojený) mirhu

    Mirka mirhu
    victoria Pozri príspevok
    Hmmm zamyslim sa nad tym, lebo uz som sa viackrat stretla s tou poziadavkou.
    ja suhlasim s kazdym typom skolenia pre neziskovky, stale sa nieco nove dozviem a naucim..
    Ja som z Košíc a taktiež by som veľmi rada absolvovala takéto školenie o Moldave som sa dozvedela až dnes. Nemohli by ste za poplatok vydať nejakú príručku ?

    Skolenie neziskovky vychod

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.