Zavrieť

Porady

CAD software

Ahojte, neviete mi niekto poradit, kde by som mohla zohnat, pripade stiahnut CAD decor, CAD Kuchyne a CAD Interier za nejaku rozumnu cenu? Nasla som jednu stranku ale tam by ma to dokopy vyslo vyse 100 tisic...odjakziva ma bavi interierovy dizajn a rozmyslam, ze sa tym budem zaoberat, ale dat take peniaze do softwaru a potom zistit ze mi to prilis nejde sa mi zda zbytocne. A tento sw je zevraj lahky na ovladanie. Za kazdu cennu radu vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Vieme, ale tu nemozeme , lebo dodrziavame pravidla (obcas). Skus pana Googla v spojeni s Rapidshare a nejakym forom.

    kero64 je offline (nepripojený) kero64

    kero64
    Ako radí kolega, skús pohľadať na nete, je veľa programov, ktoré sa dajú používať buď free, ale sú obmedzené alebo sú v plnej verzii, ale iba väčšinou na 30dní. Stiahni si taký a za 30 dní sa dá zistiť, či ti to pôjde alebo nie. CAD programy sú skutočne drahé a hlavne pokiaľ ide o design.

    http://www.donum.sk/software/bricsca...d-kuchyne.html

    Skús si pozrieť túto stránku a tam uvidíš,(ak si ju už náhodou nevidela), ako sa s takým programom pracuje a koľko stojí. Držím palce.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.