Zavrieť

Porady

HELP ME !

prosim o nejaku radu, na disku C mi pise ze mam volnu pamat 1mb z 50gb , ale v skutocnosti su tam dokumenty s velkostou max. 2 gb a 48 gb nemam ani sajnu kde su ? co by ani tak nevadilo ale ide o to ze mi nenacitava stranky na nete a tuto poradu mi ukazuje nieco ako word dokument.Uz som tolko veci povymazaval s c-cka ze uz nemam co vymazavat ... no a samozrejme ked vymazem tak mam dajme tomu volnu pamat 50 mb s 50 gb a po chvilke to zase padne na mega a menej ...Neviete preco to tak robi ? bo ho vyhodim von oknom vdaka...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    zk24 Pozri príspevok
    Kde mas nainstalovane programy, operacny system a podobne...?
    Vsetky programy su na tom C -cku, na E cku ma 60 GB volnych ale to mi je hoby platne ked mi net nefunguje aj ked porada ako tak ide ale ine stranky nejdu ...

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    pafendorf Pozri príspevok
    Neviete preco to tak robi ? bo ho vyhodim von oknom vdaka...
    I tak še dá. A kúp si nový.

    zk24 je offline (nepripojený) zk24

    zk24
    pafendorf Pozri príspevok
    Vsetky programy su na tom C -cku, na E cku ma 60 GB volnych ale to mi je hoby platne ked mi net nefunguje aj ked porada ako tak ide ale ine stranky nejdu ...
    A aku velkost ma OS a ine programy? Ked sa cudujes ze kde je 48GB... no asi tam mozes programy odinstalovat z C-cka a nainstalovat na E-cko, aby si zvacsil priestor na C-cku...

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    zk24 Pozri príspevok
    A aku velkost ma OS a ine programy? Ked sa cudujes ze kde je 48GB... no asi tam mozes programy odinstalovat z C-cka a nainstalovat na E-cko, aby si zvacsil priestor na C-cku...
    No pockaj, ked kliknem na C cko su tam tie programy a ine vecicky s celkovou velkostou 2 GB ... pricom mi pise v tomto momente 0B volnych s 50 gb , cize 48 GB nemam nikde a este jedna vec .. je bezna vec ked odinstalujes programi na tom Ccku, tam sa mi dajme tomu uvolni pamat 300 MB a po hodinke mi zase pise ze nemam ziadnu volnu pamat bez toho aby som tam nieco natahal alebo instaloval ?????

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    pafendorf Pozri príspevok
    nekupis pocitac nahodou ?? v super stave
    To určite. Aj na USB kľúči mám viac miesta.

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    marjankaj Pozri príspevok
    To určite. Aj na USB kľúči mám viac miesta.
    Akoze mne je to FUKA LUKA Nevies o co prichadzas :P

    marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

    I am a man marjankaj
    pafendorf Pozri príspevok
    Akoze mne je to FUKA LUKA Nevies o co prichadzas :P
    Tak ho daruj do detského domova. Furt lepšie ako vyhodiť z okna.

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Nezabudni ,že aj to čo je na ploche je vlastne na C.Veľa ľudí má na ploche uložené filmy a ani nevedia ,že plocha je súčasťou C a potom samozrejme ak je preplnené C ,tak padá aj internet.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    pafendorf Pozri príspevok
    Vsetky programy su na tom C -cku, na E cku ma 60 GB volnych ale to mi je hoby platne ked mi net nefunguje aj ked porada ako tak ide ale ine stranky nejdu ...
    V akom programe pozeras ake mas kde subory? Windows explorer? Mas tam nastavene, ze nech ti to ukazuje skryte a systemove subory? vid priloha
    Nemoze byt, ze ti system a vsetky programi zaberaju na C iba 2GB. Zrejme ti to nezobrazuje spravne.

    Dalej skus z volby Start - vsetky programi - prislusenstvo - system tools - cistenie disku.
    Pred tym ale vysyp / vycisti smetny kos - myslim ten vo windows.

    Ak by ti to neslo, tak sa mozeme pokusit zmenit velkosti jednotlivych particii disku. MMCH pisez, ze mas C a E - kde mas D?
    moznosti priecinky.jpg  

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    kergulaan Pozri príspevok
    V akom programe pozeras ake mas kde subory? Windows explorer? Mas tam nastavene, ze nech ti to ukazuje skryte a systemove subory? vid priloha
    Nemoze byt, ze ti system a vsetky programi zaberaju na C iba 2GB. Zrejme ti to nezobrazuje spravne.

    Dalej skus z volby Start - vsetky programi - prislusenstvo - system tools - cistenie disku.
    Pred tym ale vysyp / vycisti smetny kos - myslim ten vo windows.

    Ak by ti to neslo, tak sa mozeme pokusit zmenit velkosti jednotlivych particii disku. MMCH pisez, ze mas C a E - kde mas D?
    Ano cez windows pozeram , pise mi tam nainstalovanych 62 programov celkova velkost 1,95 GB, a kde sa to nastavuje?tie systemove subory ? podla prilohy to neviem usudit .

    Inac podarilo sa mi vycistit disk C , ziskal som 3,3 GB som sa potesil zato dakujem , zase som sa nieco naucil ale sa obavam toho ze to zase padne na nulu, lebo po hodinke nic nerobenia na PC mam 3,1 GB a ja sa pytam ako laik je to bezna vec ?

    A co sa tyka toho D cka ten je pri jednotke DVD-RW a pevny disk mam C, E

    A pre Vlado40 nemam ziadne filmy na ploche na tom pocitaci nie je takmer nic ...

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    To ze ti z nicoho nic mizne kapacita disku, to nie je normaln. Ako sa z ioblubov vsade pise. Asi tam mas nieco, ale v tom ti neporadim, nie som taky expert.
    K tym suborom:
    Spusti si win explorera - Nastroje - Moznosti priecinka - Zobrazenie - a tam mas uz jednotlive nastavenia, co sa ti ma ukazovat pri pustenom WinE.
    Ako uvidis, mas tam viac moznosti Pozri sa ci mas pri Skryte subory a priecinky oznacenu volbu - zobrazit skryte.... ked nie tak si ju oznac a potom tam nad tym stlac "Pouzit pre vsetky priecinky"
    No a malo by ti zo zobrazovat vsetko.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Asi si pri cisteni vysypal aj kos, ale pre istotu sa na to pozri, ci ho mas prazdny.
    MMCH este otazka, mas tam iba jedno konto na pocitaci?

    TomasHC je offline (nepripojený) TomasHC

    TomasHC
    Vypni obnovu systemu, presun pagefile na disk E:, zmaz stare zalohy bezpecnostnych zaplat - proste pouzi ten CCleaner, alebo to co pridal KoxXxo.

    pafendorf je offline (nepripojený) pafendorf

    pafendorf
    Dobre, vďaka Vam vsetkym za rady, dufam ze teraz bude slapat jak svajciarske hodinky aj displej od prachu mi vycistilo

    Flinstone je offline (nepripojený) Flinstone

    Flinstone
    ak máš zapnuté indexovanie disku C: tak to vypni... je možné, že si OS drží aj kopec zbytočných info... s tým, že to vyžralo 12GB som sa už stretol... tak ktovie čo môžeš čakať od windowsov

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.