Zavrieť

Porady

suplovanie - narok na nahradne volno

pracujem v skolstve este len druhy rok. chcela by som sa informovat ze ak za niekoho neodborne suplujem napriklad za matikarku (nevyucujem matematiku) ci mam narok na nahradne volno alebo na financnu nahradu. v praci mi bolo povedane ze ide o neodborne suplovanie a ze v triede len sedim 45 minut. takze nemam narok ani na nahradne volno a ani na financnu nahradu. citala som si aj zakon zo stranky minedu o pracovnom poriadku- clanok 12,13 a 14 ale nerozumiem tym bodom natolko presne aby som mohla ist za vedenim a narokovat si aspon na nahradne volno, nebol niekto z vas v podobnej situacii? ako ste to vyriesili? velmi by mi to pomohlo
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tezaurus je offline (nepripojený) Tezaurus

    dobra otazka Tezaurus
    mas narok na nahradne volno alebo financne ohodnotenie (praca nadcas). Pokial vedenie nesuhlasi a argumentuje s tym ze zastupovanie je ,,nekvalifokovane" mozes reagovat aby teda posielali zastupovat iba kvalifikovanych.

    suplovanie - narok na nahradne volno

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.