Zavrieť

Porady

Chcem predávať značku Gate - v malom, ako mám postupovať??

Chcela by som Vás poprosiť o informácie. Nakoľko sa neviem s firmou skontaktovať, nepoznám ich obchodné podmienky. Bola by som rada, keby ste mi poskytli akokoľvek informácie. Chcem podnikať v malom, nakoľko sa mi páči ich tovar, - obchodíku v našom meste. V blízkosti sa ich obchod nenachádza.Ďakujem za Vaše reakcie.

Ďakujem za Vaše reakcie.
Chcem sa opýtať, či ste neskúšali nakúpiť ich tovar v predajni a predávať ho vo svojom obchode?
Naposledy upravil Tána1234 : 12.05.13 at 17:50
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    willma je offline (nepripojený) willma

    willma
    súhlas s kopretinkou, môžeš sa u nich akurát tak zamestnať A k tvojmu: neviem sa skontaktovať - stačí zadať do vyhľadávača a máš všetko - adresu aj telefonický kontakt
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Tána1234 Ďakujem za Vaše reakcie.
    Chcem sa opýtať, či ste neskúšali nakúpiť ich tovar v predajni a predávať ho vo svojom obchode?
    willma a to si prosím ťa ako predstavuješ? - prídeš do nemenovaného značkového obchodu - nakúpiš u nich kvantum tovaru - samozrejme za MOC - lebo vo VOC ti to nepredajú - potom si to vyvesíš vo svojej predajni na vešiaky a budeš predávať za akú cenu? - tú čo si to nakúpila - to by bola blbosť a nahodiť si svoju vyššiu cenu - zabudni, že by si to niekto kúpil. Buď realistka.
    lujza.j ja som len priložila staršiu tému....je tam kontakt na nich...alebo napíš zadateľke temy...
      zbaliť

    Chcem predávať značku Gate - v malom, ako mám postupovať??

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.