Zavrieť

Porady

Zhanam knihu

Ahojte, nevedel by mi niekto poradit, hladám knihu - Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole ...pozerala som ju i na nete, ale všade je vypredaná a v kníhkupectvách ju nemajú. Nevedel by mi ktosi poradit, ako ju zohnat?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

    logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
    http://cj.hledejceny.cz/do-vladivostoku-na-zmrzlinu

    aneurizma je offline (nepripojený) aneurizma

    aneurizma
    LuciinkAA Pozri príspevok
    Ahojte, nevedel by mi niekto poradit, hladám knihu - Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole ...pozerala som ju i na nete, ale všade je vypredaná a v kníhkupectvách ju nemajú. Nevedel by mi ktosi poradit, ako ju zohnat?
    Pekný večer želám, moja osobná skúsenosť je tá, že pozriete kto knihu vydal, aké vydavateľstvo a napíšete list s prosbou, či by pre Vás jeden výtlačok nemali na predaj. Ak je to kniha staršieho vydania, potom ja by som skúsila antikvariáty....alebo mestské knižnice....držím Vám palce.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Mňa by zaujímali stránky, kde by som našla nejaké kratšie príbehy pre deti (5r-6r). Mr Google mi vyhadzuje samé knihkupectvá

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    Ak nechces knihy kupit v knihkupectvach ani v antikvariatoch, skus sledovat kadejake knizne akcie. Mam dojem, ze v ramci programu KNIHA MOJHO SRDCA som zaregistrovala aj burzu knih pre deti. Niekedy zvyknu vypredajove akcie organizovat aj vacsie kniznice.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    Ja si len chcem prečítať pár vecí, aby som mohla malému rozprávať do hier a tak. Má strašne rád všelijaké situačné hry, kde hráme príbehy s jeho hračkami a ja už som zúfalá. Nemám nejakú fantáziu o čom vymýšľať, aby ho to zaujalo a malo preňho aj nejaký výchovný prínos. Vďaka

    Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

    Oliwa
    LuciinkAA Pozri príspevok
    Ahojte, nevedel by mi niekto poradit, hladám knihu - Do Vladivostoku na zmrzlinu na kole ...pozerala som ju i na nete, ale všade je vypredaná a v kníhkupectvách ju nemajú. Nevedel by mi ktosi poradit, ako ju zohnat?
    Skús vo Vladivostoku... ale radšej vlakom...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.