Zavrieť

Porady

nepotrebna e-mailova schranka

mam dve e-mailove schranky, jednu takmer nepouzivam, preto ju chcem zrusit, da sa to vobec
dakujem za rady a pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    tak ju nepozivaj
    mno teoreticky sa da ale praktiky nie,,, teda maloktory poskytovatel free mailov ma moznost zmazania mailboxu...

    Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

    ! Stefan2005
    ... alebo ju používaj. Ja si zvyknem dôležité maily preposlať sebe (ako zálohu).

    sondaw je offline (nepripojený) sondaw

    sondaw
    Záleží také na tom, kde tu schránku máš, někdy mi přišla např. zpráva, že schránka nebyla déle jak 6 měsíců navštívena a pokud tak neučiním, bude zrušena

    Charon je offline (nepripojený) Charon

    Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac Charon
    Akého poskytovateľa používaš? Napr. gmail sa zrušiť dá, ostatné závisí od zákaznícky orientovaného prístupu - oslov admina.

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Ja by som nerušil. Taktiež mám zopár mailov na free mailportáloch. Keď sa registruješ niekam (webfóra, súťaže a podobne) - vždy vyžaduje admin od teba i mail. Takže pri takýchto registráciách zadávam mail na centrume a potom mi chodí spam iba tam. Môj súkromný origo mail je takmer čistý a bez spamu.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    machinak Pozri príspevok
    Ja by som nerušil. Taktiež mám zopár mailov na free mailportáloch. Keď sa registruješ niekam (webfóra, súťaže a podobne) - vždy vyžaduje admin od teba i mail. Takže pri takýchto registráciách zadávam mail na centrume a potom mi chodí spam iba tam. Môj súkromný origo mail je takmer čistý a bez spamu.
    Este lepsie je na registracie vyuzit 10 min email

    http://www.10minutemail.com/10MinuteMail/index.html

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    kergulaan Pozri príspevok
    Este lepsie je na registracie vyuzit 10 min email

    http://www.10minutemail.com/10MinuteMail/index.html
    Z mojej skúsenosti ani nie. Potom sa stane, že zabudnem heslo (aj keď na tieto free maily používam stále to isté heslo - ale niekedy majú i kontrolu odolnosti hesla a tam nie každé heslo prejde). A potom musím urobiť novú registráciu, lebo na 10min. mail mi nové heslo admin nepošle.

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    machinak Pozri príspevok
    Z mojej skúsenosti ani nie. Potom sa stane, že zabudnem heslo (aj keď na tieto free maily používam stále to isté heslo - ale niekedy majú i kontrolu odolnosti hesla a tam nie každé heslo prejde). A potom musím urobiť novú registráciu, lebo na 10min. mail mi nové heslo admin nepošle.
    Samozrejme, suhlasim z tebov, ale tu 10 min email schranku napr vyuzijem, ked sa chcem pozriet na nejaku novu stranku/sluzbu a neviem dopredu ci tam chcem ostat. Napr E-disk - pozriem co tam ponukaju ako to funguje atd a ked sa mi to zapaci, tak si v svojich nastaveniach profilu zmenim kontaktny email, to sa vacsinou da. A ked tam nechcem ostat, toz zrusim profil a v podstate tam po mne nic neostane.

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    melbak Pozri príspevok
    mam dve e-mailove schranky, jednu takmer nepouzivam, preto ju chcem zrusit, da sa to vobec
    dakujem za rady a pomoc
    1. máš schránku na svojom mail serveri - no problem zrušiť
    2. máš schránku na doméne cez platený hosting - no problem zrušiť cez admin rozhranie k hostingu
    3. máš schránku na freewebe - čo je asi tvoj prípad keď sa pýtaš - záleží na akom. maily typu centrum, pobox, azet a pod. prestaneš používať a po nejakom čase ti ich zrušia.
    gmail konto sa dá zrušiť takto: http://www.google.com/support/accoun...n&answer=61177

    Inak súhlasím s machinakom že mať aspoň jeden mail v rezerve na spamy, rozdávanie po nete a reigstrácie je veľmo užitočná vec. Ja mám osem.

    seat je offline (nepripojený) seat

    seat
    Presne moja rec aspon jeden mail na spam - aj ked niekde nakupujes alebo pri hociakej registracii ti zacne chodit spam a nezbavis sa ho - na nevyuzivanej stranke ti vadit nebude, na tu co planujes pouzivat nedavaj nikde na nete, daj ho iba kamaratom alebo ludom ktorym doverujes

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja mám 6 e-mail schránok a jednú privátnu (súkromnú a tajnú - vedia o nej len tí, ktorím verím). Tie ostatné používam na rôzne "registrácie a prihlasovania", zbieranie spamu a reklamy . Čas od času ich vyčistím, to čo potrebujem, pošlem na svoju privátnu a ostatné - smer vymazať.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Zrušenie účtu (e-mailovej adresy) na službe Gmail:




    jednoduchšia verzia : klik https://www.google.com/accounts/EditServices
    Naposledy upravil alla66 : 06.12.09 at 20:23

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.