Zavrieť

Porady

kupim-prevezmem s.r.o

Hay all....

Kupim nezadlzenu,cistu s.r.o musi byt platca DPH si sidlom najlepsie v Nitre ale je to v podstate jedno pokial niekto vlastni a uz je nepotrebna tak ponuknite....preferujem s.r.o kde je vela cinnosti ale musi mat,stavebnu cinnost,velko a malo obchod,reklamu,prenajom,proste cim viac tim lepsie....a nakoniec az ma niekto nejaku s.r.o kde su male podlznosti ponuknite dohodneme sa....thx za reply
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No zda sa mi to trocha komplikovanejsie. Pokial viem, banky chcu vidiet dva roky a najviac sa im paci, ked je firma pekne v zisku a tento ma stupajucu tendenciu. Skratka - dobre zabehnuta firma.
    Lion Topoľčany
    misomiso Pozri príspevok
    No zda sa mi to trocha komplikovanejsie. Pokial viem, banky chcu vidiet dva roky a najviac sa im paci, ked je firma pekne v zisku a tento ma stupajucu tendenciu. Skratka - dobre zabehnuta firma.

    No ale má to háčik...kto by ale predával dobre zabehnutú firmu,že ?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    No ked znovelizuju ten zakonnik prace a pridaju este nejake registraturne buzeracie, tak ja predam.

    kupim-prevezmem s.r.o

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.