Zavrieť

Porady

pociatocne hodnoty

Dobry den,
chcela by som sa opytat ako je mozne ze pri rocnom prevode mi MRP podvojne uctovnictvo prenesie uplne ine hodnoty ako boli uvedene. vyhadzuje mi tam sumu, ktora v r.2007 bola nulova co s tym?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ivka22 Pozri príspevok
    Dobry den,
    chcela by som sa opytat ako je mozne ze pri rocnom prevode mi MRP podvojne uctovnictvo prenesie uplne ine hodnoty ako boli uvedene. vyhadzuje mi tam sumu, ktora v r.2007 bola nulova co s tym?
    Kde, na akom účte..... Malo info na zodpovedanie.

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    ucet 342 islo o vrateny danovy bonus ktory ale v konecnom dosledku a po dohovore s danovym uradom sme zistili ze bude lepsie ho ziadat ako FO takze sme tento zapis zmazali na konci roku 2007 to en ucet bol v poriadku bez tejto sumy a v roku 2008 na konci mam na ucte 342 zrazu tu sumu

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ivka22 Pozri príspevok
    ucet 342 islo o vrateny danovy bonus ktory ale v konecnom dosledku a po dohovore s danovym uradom sme zistili ze bude lepsie ho ziadat ako FO takze sme tento zapis zmazali na konci roku 2007 to en ucet bol v poriadku bez tejto sumy a v roku 2008 na konci mam na ucte 342 zrazu tu sumu
    A v priebehu r. 2008 sa neúčtovalo na účet 342? Rok 2007 bol korektne ukončený a vykonaný prevod do roka 2008?

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    ano na 342 sa uctovalo ale platby sa vyparovali a bola to nula vyhodilo mi tam len tuto sumu ako pociatocny stava konecny a rok 2007 bol ukonceny tak ako kazdy iny

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ivka22 Pozri príspevok
    ano na 342 sa uctovalo ale platby sa vyparovali a bola to nula vyhodilo mi tam len tuto sumu ako pociatocny stava konecny a rok 2007 bol ukonceny tak ako kazdy iny
    A v roku 2008 by účet 342 nemal mať zostatok z decembrových miezd?

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ivka22 Pozri príspevok
    ucet 342 islo o vrateny danovy bonus ktory ale v konecnom dosledku a po dohovore s danovym uradom sme zistili ze bude lepsie ho ziadat ako FO takze sme tento zapis zmazali na konci roku 2007 to en ucet bol v poriadku bez tejto sumy a v roku 2008 na konci mam na ucte 342 zrazu tu sumu
    Ako ste zmazali ten zápis? Nechápem to, že lepšie žiadať ako FO.

    ivka22 je offline (nepripojený) ivka22

    ivka22
    lebo tam neboli podavane prehlady presne ako mali a ta nadanovom to zistila az na konci roku, proste tie peniaze nic spolocne zo zamestnavatelom nemali mali byt vyplatene sice zamestnavatelovi lebo ten o ne mal povodne ziadat no na danovom povedali, ze by sme dodatocne platili penale za omeskanie a tak sme to spravili tak ze to bolo podane fyzickou osobou

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    ivka22 Pozri príspevok
    lebo tam neboli podavane prehlady presne ako mali a ta nadanovom to zistila az na konci roku, proste tie peniaze nic spolocne zo zamestnavatelom nemali mali byt vyplatene sice zamestnavatelovi lebo ten o ne mal povodne ziadat no na danovom povedali, ze by sme dodatocne platili penale za omeskanie a tak sme to spravili tak ze to bolo podane fyzickou osobou
    No niekde tá suma musela ostať vysieť na účte 342. Asi by som vytlačil pohyby na účte a prekontroloval by som to.

    Janurka je offline (nepripojený) Janurka

    Janurka
    ivka22 Pozri príspevok
    prosiiiiiiiiiiiim odpise mi niekto na moju otazku?
    Najlepšie bude kontaktovať fy MRP. Sú veľmi ochotní.

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    okontroluj si konečný stav predvahy s rokom 2007 s počiatočným stavom na predvahe 2008, či nemám ešte inde nejaký rozdiel, pretože ak nie potom by Ti nesedela kontrola ps.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.