Zavrieť

Porady

veget

Dnes som bola na pošte odniesť posledné DP, taká som šťastná no a zároveň unavená, ale kúpila som si rifle a špirálu na oči a hneď ma tá únava prešla a samozrejme sa chcem s vami podeliť o túto radosť.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuhl Pozri príspevok
    Dnes som bola na pošte odniesť posledné DP, taká som šťastná no a zároveň unavená, ale kúpila som si rifle a špirálu na oči a hneď ma tá únava prešla a samozrejme sa chcem s vami podeliť o túto radosť.
    To je neopísaná radosť však? Len tak , to na pošte dávali rifle a špirálu ako bónus k zaslaniu DP ?Inak blahoželám, moje je u šéfinov akosi dlho na podpis.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Nooo, nechcela som provokovať, tak som bola ticho. Ja už mám DP podané vyše týždňa. Ale bohužiaľ mám dosť inej roboty.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    zuhl Pozri príspevok
    Tie rifle a špirálu som si kúpila po ceste z tej pošty.
    Ja viem, len sa tak vytešujem s Tebou.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    maja Pozri príspevok
    Aj ja už mám a tiež sa odmením !!!!
    No vy sa máte, ja som sa ešte nestihla odmeniť.

    tinaM je offline (nepripojený) tinaM

    tinaM
    Aj zo mňa už opadol stres.

    No veget mi nehrozí. Keď sa poobzerám po byte, tie kopy dokladov na založenie, nevyžehlené prádlo, prach, prázdna chlanička....

    No teším sa, že si to už budem môcť robiť vpohode./a možno aj rada /.

    blcha je offline (nepripojený) blcha

    blcha
    Baby, baby, vy ale viete naštvať!!

    Ja som včera podala dvom klientom priznanie a dnes ráno mi volali, že tam predsa len chcú ešte niečo doplniť - somzrejme do januára 2006, aby sa museli všetky natlačené zostavy vyhodiť komplet a robiť znova.
    Ráno som vyhodila jedného igelitkára, (aj tak ešte "nestihol" vybrať výpisy z banky), ostal iba ten povestný krčmový smrad.
    Zaručene budem priznávať celý víkend a pravepodobne aj pondelok.
    Mimochodom - čo je to špirála?? Ja dnes neviem ani kde mám vlasy ! A čo je doma netuším, už som tam tri dni nebola. Myslím si, že pre každú účtovníčku je cťou mať na Veľkú noc neumyté okná, aspoň všetci susedia vidia, kto tu drží národné hospodárstvo nad vodou.

    Tak majte zľutovanie a neštvite nás - alebo PRÍĎTE POMôCŤ !!!!

    misolga je offline (nepripojený) misolga

    misolga
    A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.Moja polovička si zobrala kôli mne zopár dní voľno, varí, nakupuje ale upratovať ho už nedonútim...

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    [quote=misolga;438820]A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.
    Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    [quote=STRELEC;438823]
    misolga Pozri príspevok
    A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.
    Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie
    Peter ty si mi teraz zlepšil náladu! Si perfektná účtovníčka!

    Ale aj ja sa odmením, idem umývať okná...( ale kúpila som si aspoň nové papučky! vo farbe riflí...)

    lenkak je offline (nepripojený) lenkak

    Lenka lenkak
    STRELEC Pozri príspevok
    A každá správna účtovníčka má aj poriadne kruhy pod očami a min 2 kilo navyše.
    Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie
    mne sedia len tie kruhy, a schudla som 3kg.

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Vlasti,
    aj ja sa odmením - v sobotu (taký je plán). Teraz momentálne mám len pauzu v DP. Dnes ešte také 2-3 hodinky, zajtra koniec s klientami, pozajtra básnické črevo - vlastné "dokrášľovačky" pre seba sa. Presnejšie pre moju PO, ktorá je taká láskavá, že mi dáva zarobiť na cigarety, koňak a tak.

    misolga je offline (nepripojený) misolga

    misolga
    Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie [/quote]
    - hovorí sa že na pohlaví nezáleží..

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    STRELEC Pozri príspevok
    Vlasti,
    aj ja sa odmením - v sobotu (taký je plán). Teraz momentálne mám len pauzu v DP. Dnes ešte také 2-3 hodinky, zajtra koniec s klientami, pozajtra básnické črevo - vlastné "dokrášľovačky" pre seba sa. Presnejšie pre moju PO, ktorá je taká láskavá, že mi dáva zarobiť na cigarety, koňak a tak.

    Peter!!!! - cigarety zahoď! Radšej viac koňačiku, len nie cigarety, veď sa zabíjaš! Ver mi, fajčila som 38 rokov, už 4 roky nemôžem to svinstvo ani cítiť! Zahoď cigarety a berieme ťa do klubu účtovníčiek!

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    misolga Pozri príspevok
    Spĺňam (a s rezervou!). Som účtovníčka ? .... teda až na to pohlavie
    - hovorí sa že na pohlaví nezáleží..[/quote]
    Prepáč, ale v niektorých životných situáciách je to sakra rozdiel !!! Je, pravda, určitá 4%-tná skupina obyvateľstva, ktorá to tak nevníma

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    ondrejvla Pozri príspevok
    Peter!!!! - cigarety zahoď! Radšej viac koňačiku, len nie cigarety, veď sa zabíjaš! Ver mi, fajčila som 38 rokov, už 4 roky nemôžem to svinstvo ani cítiť! Zahoď cigarety a berieme ťa do klubu účtovníčiek!
    Ako každý rok, aj teraz mi šibe z tých fofrov a nervov. V rýchlosti som sa stavil (ani neviem ako) o ľadové víno (cca 1000.-/fľaša), že 02.04. prestanem byť fajčiarom. So susedom - príležitostným fajčiarom.
    Keďže predpokladám, že to nedodržím, tak som sa rozhodol, že ho oblbnem nejakým archívnym, alebo neskorý zber. Možno rozdielu nebude prikladať váhu .

    blcha je offline (nepripojený) blcha

    blcha
    A to je čo za podvod? MÁ DAŤ ľadové a DAL archívne?? To ti nikdy nebude sedieť súvaha svedomia!!

    Simonab je offline (nepripojený) Simonab

    Simonab
    A nebolo by lepšie to urobiť tak: MÁ DAŤ ľadové, DOSTAL ľadové. A zabiješ dve muchy jednou ranou: budeš mať čisté svedomie a ušetríš svoje zdravie.

    zuhl je offline (nepripojený) zuhl

    zuhl
    Takže ako minulý rok, kedy som založila túto tému, môžem povedať, že som práve dopísala posledné DP, alebo skôr som ho naškriabala, takže neviem či to aj prečítajú. Takže vegéééét.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.