Zavrieť

Porady

vlajky nad autobazármi

zaujimalo by ma, na co sluzia tie vlajky nad autobazarmi
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    ja som kedysi davno cital ze v zahranici tie spagaty s vlajkami boli ako keby prepojene na alarm v pripade kradeze aut zo vzduchu pomocou vrtulnika. bolo to v jednych novinach, ze tak kradli velke mafianske skupiny. u nas zacali nasi autobazaristi tiez davat vlajky, lebo si mysleli, ze to tak ma byt

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    Autobazár a cirkus je to isté, tak preto. Mám len jednu skúsenosť, preto nezovšeobecňujem, ale v istom BA autobazári s tromi písmenami zo začiatku abecedy sa mi snažili predať ich vlastné ilúzie.

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    feron Pozri príspevok
    Autobazár a cirkus je to isté, tak preto. Mám len jednu skúsenosť, preto nezovšeobecňujem, ale v istom BA autobazári s tromi písmenami zo začiatku abecedy sa mi snažili predať ich vlastné ilúzie.
    za koľko?

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    slabikar Pozri príspevok
    zaujimalo by ma, na co sluzia tie vlajky nad autobazarmi
    A ako by si z dialky spoznal, ze nejde o parkovisko?

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    misomiso Pozri príspevok
    A ako by si z dialky spoznal, ze nejde o parkovisko?
    Niekolkometrovym napisom "autobazar"?

    bepo je offline (nepripojený) bepo

    bepo
    slabikar Pozri príspevok
    ja som kedysi davno cital ze v zahranici tie spagaty s vlajkami boli ako keby prepojene na alarm v pripade kradeze aut zo vzduchu pomocou vrtulnika. bolo to v jednych novinach, ze tak kradli velke mafianske skupiny. u nas zacali nasi autobazaristi tiez davat vlajky, lebo si mysleli, ze to tak ma byt
    Tak toto je dobrá blbosť, kto by kradol hnilé vraky vrtuľníkom? Ludia ludia, furt ma viete prekvapiť a pobaviť Tie vlajky slúžia len na pritiahnutie pozornosti

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    bepo Pozri príspevok
    Tak toto je dobrá blbosť, kto by kradol hnilé vraky vrtuľníkom? Ludia ludia, furt ma viete prekvapiť a pobaviť Tie vlajky slúžia len na pritiahnutie pozornosti
    citujem sa: "ja som kedysi davno cital". uz som si zvykol, ze ludia reaguju napriek tomu, ze neprecitaju poriadne na co reaguju

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    slabikar Pozri príspevok
    ja som kedysi davno cital ze v zahranici tie spagaty s vlajkami boli ako keby prepojene na alarm v pripade kradeze aut zo vzduchu pomocou vrtulnika. bolo to v jednych novinach, ze tak kradli velke mafianske skupiny. u nas zacali nasi autobazaristi tiez davat vlajky, lebo si mysleli, ze to tak ma byt
    Tak toto ešte ani v BONDOVKE neboloMožno v Prešove kradnú autá mimozemšťania

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    pivko Pozri príspevok
    Tak toto ešte ani v BONDOVKE neboloMožno v Prešove kradnú autá mimozemšťania
    psychiatri tiez musia z niecoho zit aj na zapade (od Presova)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.