Zavrieť

Porady

Rezervácia cez limba.com

Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    miramax1 je offline (nepripojený) miramax1

    miramax1
    limba@limba.com
    02 / 58101062

    liba2 je offline (nepripojený) liba2

    liba2
    nela07 Pozri príspevok
    Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
    Ja som mala s Limbou skúsenosť pred 4 rokmi - mala som objednávku ubytovania na 5tich miestach Slovenska a všetko bolo v poriadku. Služby som dostala také aké boli objednané.
    Dokonca som zistila, že v BA majú kanceláriu, kde bolo možné s nimi aj konzultovať konkrétne ubytovanie a aj zaplatiť v hotovosti.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    nela07 Pozri príspevok
    Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
    Ono by fakt občas nezaškodilo si aj " všeobecné podmienky " prečítať ....

    1. Účel našich služeb

    Prostřednictvím této webové stránky poskytujeme my (Booking.com B. V. a její přidružení (distribuční) partneři) on-line základnu, jejímž prostřednictvím mohou hotely (včetně všech typů dočasného ubytování) inzerovat své pokoje k rezervaci a jejímž prostřednictvím mohou návštěvníci této webové stránky tyto rezervace provádět. Tím, že provedete rezervaci prostřednictvím Booking.com, vstupujete do přímého (právně závazného) smluvního vztahu s hotelem, u něhož rezervujete. Od okamžiku, kdy provedete svou rezervaci, fungujeme my výhradně jako prostředník mezi vámi a hotelem tak, že předáme informace o vaší rezervaci dotyčnému hotelu a pošleme vám e-mailem potvrzení za hotel a jeho jménem.
    http://www.limba.com

    Na vysvetlenie hádam postačí , dúfam , že TY si vyberieš z ponuky LIMBA a jednáš už potom len priamo s vybraným subjektom ...

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    nela07 Pozri príspevok
    Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
    Limba je O.K ale sú drahí,ja som si cez Limbu zaplatil ubytko v Londýne a na mieste som zistil že som preplatil min. 30% tak že radšej na vlastnú pasť

    Andy Kralik je offline (nepripojený) Andy Kralik

    Andy Kralik
    Uz som s limbou v minulosti byval, je to seriozna agentura. Kontakt na konkretne ubytovacie zariadenia nenajdes prave preto, aby si im nezavolal/a a osobne si nedohodla inu cenu z ktorej by nemali proviziu

    Ak sa ti nechce hladat a nechces moc riskovat, chod cez limbu. Ak chces lacnejsie, najdi si ubytovanie na vlastnu past.

    deweron je offline (nepripojený) deweron

    deweron
    Zo strany ubytovatelov je limba velmi neoblubena agentura vlastna skusenost

    miroporada je offline (nepripojený) miroporada

    miroporada
    nela07 Pozri príspevok
    Ahojte, hľadáme nejaké súkromné ubytovanie a našli sme stránku limba.com, len neviem tam nájsť nijaký telefonický kontakt a to je také trochu divné, že nemám ani s kým prekonzultovať osobne nejaké nejasnosti a pošlem len peniaze na nejaké číslo účtu uvedené na stránke. Máte niekto skúsenosti s touto agentúrou? Ďakujem.
    Chcem sa opytat, ci sa podarilo cez Limbu najst doveryhodne ubytovanie...

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    miroporada Pozri príspevok
    Chcem sa opytat, ci sa podarilo cez Limbu najst doveryhodne ubytovanie...
    Ubytovanie sme našli, aj sa nám ozvali. Poslali mi mailom správu o rezervácii aj s kontaktom pani, ktorá rieši našu rezerváciu, s tým, že zálohu máme uhradiť ešte v ten deň na ich účet, zvyšok sme mali zaplatiť na mieste. Rezerváciu sme však zrušili, lebo sme našli medzitým niečo iné.

    nela07 je offline (nepripojený) nela07

    nela07
    buchač Pozri príspevok
    Ono by fakt občas nezaškodilo si aj " všeobecné podmienky " prečítať ....

    http://www.limba.com

    Na vysvetlenie hádam postačí , dúfam , že TY si vyberieš z ponuky LIMBA a jednáš už potom len priamo s vybraným subjektom ...
    ďakujem za odpoveď, aj keď by možno mohla byť trošku menej uštipačná. Aj keď možno mi až tak veľmi nedochádza, lebo tie všeobecné podmienky, o ktorých si písal som nenašla.
    A mimochodom, pýtala som sa na skúsenosti s touto agentúrou.

    Rezervácia cez limba.com

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.